x-kom hosting

Lenovo y50-70 coś się stało z kartą graficzną?

qwaczorek
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć!
Mam taki problem, od dwóch dni w World of Warcraft strasznie przycina mi obraz. W moim laptopie jest karta GTX860m. Wcześniej raidowałem i grałem na średnich detalach i ciągle było ponad 50fps, czasami trochę spadło. Teraz nawet na najniższych detalach obraz się przycina. Szczególnie jak rozglądam się dookoła. Nawet na loading screenie pasek ładowania nie idzie płynnie tylko tak jakby mrygał i się przesuwał. Czy coś się stało z kartą graficzną? Wczoraj przeinstalowałem nowe sterowniki. Laptop dosyć mocno się grzeje podczas grania, ale te błędy w grafice są także od razu po włączeniu komputera. Co może być nie tak? Czy da się sprawdzić jakimś programem sprawność karty? edit: teraz zauważyłem, że to dzieje się tylko w trybie fullscreen lub windowed (fullscreen)

Edytowane przez qwaczorek

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż najpierw temperatury podzesppołów po włączeniu gry za pomocą programu HWmonitor. Przedstaw zrzut ekranu.

mobilek
komentarz
komentarz

1. Sprawdź w systemie wszystkie procesy i usługi czy nie jest to wina jakiegoś procesu/usługi

2. Sprawdź stan dysku HDD/SSD programem np. Crystal Disk Info 7.0.5

3. Sprawdź temperatury układu pod obciążeniem, najprawdopodobniej może być wymagane czyszczenie układu chłodzenia ora wymiana pasty termoprzewodzącej i termopadów (na karcie graficznej).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.