x-kom hosting

Mysz dla graczy (CS:GO) do 140 zł

Rayzer
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć. Postanowiłem kupić nieco lepszą myszkę, podobno wygodniej się gra (choć nadal uważam, że profesjonalny gracz potrafi dobrze grać na każdej myszce :D). W związku z tym, poszukuję w miarę dobrej myszki dla graczy w cenie do 140 zł. Posiadam laptopa, nie używam żadnej podkładki, gram głównie w CS:GO, jestem praworęczny. Moja poprzednia mysz nie była zbyt dobra, kupiłem ją w gratisie przy zakupie laptopa w komputroniku. Zależy mi również na tym, by była ona dostępna do osobistego odbioru w salonie (więc wykluczam serwisy internetowe, gdzie można kupić myszki z dostawą do domu), przykładem właśnie jest komputronik, gdzie można zamówić mysz do salonu. Nie zamierzam płacić więcej za kuriera niż za samą myszkę. 

 

Ta i ta myszka - są okej? Która lepsza? Macie jakieś inne propozycje?

 

 

 

 

Edytowane przez Rayzer

Maniek112232
komentarz
komentarz

powiem tak polecam ci dołożyć 10 zł i kupić http://www.komputronik.pl/product/328251/dream-machines-dm1-pro.html nie mam jej ale jest bardzo często polecana na forach do kwoty 150 zł. Druga sprawa kup podkładkę bo bez niej myszka się psuje szybciej. A co do podanych to genesis nie będę ocenial ale od bloody trzymaj się z daleka mam sam ale bloody v8m i katastrofa grając cs ma żywy gdzie kursor sam leci w niebo. Czasami kursor się blokuje i nie mogę ruszyć i od czasu do czasu przeskakuje.

  • 4 tygodnie później...
St05xd
komentarz
komentarz

Tak dm 1 pro świetna myszka. Bierz od razu.

ataqu
komentarz
komentarz (edytowane)

Jaki masz chwyt?

te myszki co podałeś sobie odpuść. Nie warto

Potwierdzam DM1 Pro warto, ale ważne jest jaką dłoń (długość) ma autor i jakim chwytem trzyma

Potwierdzam też, że warto kupić podkładkę. Zamiast polecać QCK polecę Ci (nie jest to sponsoring :D) DM Pad - za 29 zł masz duży rozmiar, dobry ślizg i przyzwoita jakość. Poczujesz ogromną różnicę. A DM1 Pro ma bardzo szybkie ślizgacze, więc będzie na początek dziwnie, ale jak się przyzwyczaisz to będziesz zadowolony ;)

Mam i sobie chwalę. Co do DM1 Pro to miałem i sobie nie chwaliłem ,bo mi nie leżała (duża dłoń i specyficzny chwyt). Technicznie natomiast to jedna z lepszych opcji

Ale zanim kupisz podaj długość dłoni i chwyt

Edytowane przez ataqu
dodanie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.