x-kom hosting

Monitor miga na zielono - mam przejściówkę z HDMI pod VGA

DjYeti91
utworzono
utworzono

 

Witam serdecznie ;)

Pisze w pewnej sprawie. Zakupiłem w sobotę komputer: 

I5-7500

MSI H110M PRO-D

GoodRaM play 8gb 2133

Vero L1 500W 

Raderon rx 570 

Podpiolem wszystko tylko ze do monitora mam przejściówki z HDMI pod VGA ( monitor ) Problem w tym że komputer Rano chodził dobrze grałem sobie w GTA V i nagle ekran zrobił się czarny zresetowalem komputer. Na początku pojawiło się na sekundę tylko logo MSI i dalej czarny ekran. Monitor miga na zielono więc chodzi ale obrazu nie ma. Próbowałem pod DVI-D podpiąć to nic nie dało. Jeśli na chwilkę wyjme i od Nowa włoże kabelek to na moment pojawią się obraz i zaraz znika znowu. Podpinajac pod Tv też hdmi na vga obraz jest więc to chyba nie wina karty? Od razu mówię że nie mam jak podpiąć teraz innej karty. Może to wina monitora? Nie wydaje mi się ze po tylu dniach przejściówka by już nie działała skoro pod Tv śmiga.

 

Dziękuję za pomoc ;)

Youki
komentarz
komentarz

Sprawdzałeś na zintegrowanym układzie graficznym czy nie ma problemów z działaniem?

DjYeti91
komentarz
komentarz (edytowane)

To jest to wejście dvi na płycie ? W sensie ono jest od zintegrowanej ?

Edytowane przez DjYeti91
Kinder3231
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie kondensator w monitorze napuchł, najlepiej rozkręcić monitor i pooglądać dokładnie kondensatory a wymiana kondensatora to koszt kilku groszy.

 

 

 

 

 

DjYeti91
komentarz
komentarz

Sęk w tym że rozkrecalem monitor ze srubek Ale dalej nie wiem co zrobić a boję się ze coś popsuje i już w ogóle Monitor nie zadziala

Youki
komentarz
komentarz

Tak w ogóle to co to za monitor, model?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.