x-kom hosting

Komputer nie startuje, muszę odpinać wszystkie kable, żeby zatrybił

Jarkooo
utworzono
utworzono

Mam taki problem nie włączał mi się stary komp w ogóle nic się nie zaświeciło nawet.
Musiałem odłączyć wszystkie kable podłączyć z powrotem i startował za każdym razem po takim zabiegu.
Wymieniłem w zasadzie całość razem z obudowa została tylko grafika i zasilacz oba w sumie nowe kupione 2 miesiące wcześniej
Stary pozostał napęd i dysk twardy nowy system wcześniej win7 teraz 10.
Teraz dalej się nie włącza choć niby wiatraki startują lampki się pala monitor się nawet włącza ale nic nie wyświetla.
A jak odepnę kable wszystkie podepnę z powrotem startuje za każdym razem
nie wystarczy wypiąć tylko zasilacza albo monitora muszę wszystko głośniki myszki wsio podłączam odpala jak ta lala
nie odpali nawet jak cały dzień stoi nie ruszany zanim nie odepnę kabli na moment
resetuje się normalnie tylko po wyłączeniu nie zatrybi
Czemu po wypięciu kabli startuje za każdym razem ????
Po wyjęciu karty graficznej na zintegrowanej działa jak należy czy to może być wina karty czy raczej zasilacza
Niestety nie mam nic na podmianę
Grafika to msi gtx 1060 a zasilacz Corsair VS 550W CP-9020097-EU

Youki
komentarz
komentarz

Wstępnie pół na pół, płyta ma inne złącze PCI-E?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.