x-kom hosting

[~400 PLN] SSD 256 GB

Mephic
utworzono
utworzono (edytowane)

Witojcie :)

 

Poszukuję SSD za ok. 400 PLN. Trochę ostatnio wypadłem z obiegu. Mam obecnie w komputerze Samsunga Evo i jest genialny ale chce się rozejrzeć czy jest na rynku coś lepszego w tej cenie.

 

Dysk będzie dedykowany pod symulator lotów, więc zależy mi na jak najwyższej prędkości odczytu (czasy ładowania przy 150 GB scenerii są krytyczne :D)  

Edytowane przez Mephic

Mephic
komentarz
komentarz

Zdążyłem się w tzw. międzyczasie "obczytać" i rzeczywiście wygląda to na znacznie lepszą propozycję :-) Dziękuję za radę! 

Youki
komentarz
komentarz

Dokładnie, nic lepszego obecnie nie znajdziesz. :) 

Mephic
komentarz
komentarz

Sprzęt zakupiony :-) Dziękuję raz jeszcze za pomoc i dam znać jak odczucia w porównaniu z EVO :)

Mephic
komentarz
komentarz

Sprzęt dotarł, wyniki testów poniżej, szczerze po recenzjach i testach spodziewałem się po Goodram więcej

 

Pierwszy test to posiadany przeze mnie Samsung EVO

Drugi test to Goodram 

 

czy mógłby ktoś ocenić czy wszystko jest OK? 

as-ssd-bench Samsung SSD 850  5.26.2017 4-48-28 PM.png

as-ssd-bench GOODRAM 5.26.2017 5-10-39 PM.png

Youki
komentarz
komentarz

Płyta ze stopki?

Sterowniki do kontrolera instalowałeś sam ze strony Mobo czy poprzez WU?

Ja wieki temu miałem taki wynik po czystej instalacji, ale to inna wersja firmaware 

13551016_1098905666841691_1693842137_n.p

 

 

Mephic
komentarz
komentarz (edytowane)

płyta jak w opisie, co do sterów nie pamiętam, ale przypuszczam, że WU 

 

Twój score "szalony" :) W sumie read/write zbliżone więc nieważne. 

 

Dzięki! 

Edytowane przez Mephic
Youki
komentarz
komentarz

Jak kupowałem to brałem dwie sztuki, drugą dla kogoś innego i tam był taki problem, że wartości 4K były bardzo niskie, pomogło zainstalowanie sterowników ze strony producenta pod kontroler, bo było tylko to co zainstalowało WU.

 

Zresztą, realnie, gołym okiem różnica pomiędzy 850 raczej nie jest zauważalna, a to jeden z niewielu wciąż dostępnych dysku na trwalszych kościach MLC, do tego objęty 5 letnią gwarancją. ;) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.