x-kom hosting

Stary komputer, nowa karta.

Gingerbread
utworzono
utworzono

Mój zestaw komputerowy jest w stópce. Planuję troszke upgradeować kompa i pomyślałem że kupno samej karty graficznej da dużego kopa.

Myślę o karcie geforce gtx 1070 niereferencyjnej. Tutaj pytanko od jakiego producenta najlepiej?

Czy procesor lub ilość ram, nie będzie blokować nowej karty graficznej? Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Youki
komentarz
komentarz

Jaki masz monitor, FHD?

Jeśli tak to do tego CPU przy obecnym takcie raczej rozsądniej będzie iść w stronę GTX 1060 6 GB/ RX 580 8 GB.

Gingerbread
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Youki napisał:

Jaki masz monitor, FHD?

Jeśli tak to do tego CPU przy obecnym takcie raczej rozsądniej będzie iść w stronę GTX 1060 6 GB/ RX 580 8 GB.

Monitory to Benq xl2411z oraz Samsung 2333HD.

Youki
komentarz
komentarz

144 Hz, czyli można iść w stronę 1070 tylko warto by jeszcze trochę podkręcić procesor.

Jeśli chodzi o modele to z tańszych masz w zupełności wystarczającego, dosyć cichego i chłodnego Palit GameRock za 1899 zł z pół-pasywnym systemem chłodzenia oraz 3 letnią gwarancją producenta. 

  • Dobra wypowiedź 1
Gingerbread
komentarz
komentarz
36 minut temu, Youki napisał:

144 Hz, czyli można iść w stronę 1070 tylko warto by jeszcze trochę podkręcić procesor.

Jeśli chodzi o modele to z tańszych masz w zupełności wystarczającego, dosyć cichego i chłodnego Palit GameRock za 1899 zł z pół-pasywnym systemem chłodzenia oraz 3 letnią gwarancją producenta. 

Widziałem na allegro można dostać w tej samej kwocie 1070 od MSI, jak wypada w stosunku do Palit GameRock? Do procesora mam zamontowane chłodzenie SilentiumPC Fortis 2, myślę że do 4,5 mogę bezpiecznie podciągnąć. 

Youki
komentarz
komentarz

Ale który model MSI Gaming?

  • Dobra wypowiedź 1
Gingerbread
komentarz
komentarz
Teraz, Youki napisał:

Ale który model MSI Gaming?

Dokładnie chodzi o model MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8GB GDDR5 (256 bit)
Link do aukcji

 

Youki
komentarz
komentarz

Nie wiem co to za sklep. Chłodzenie dużo się nie różni, kartę można samemu podkręcić.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.