x-kom hosting

Filmy i gify zacinają się z przesunięciem obrazy, gdy zrobię pauzę

CatchingFire
utworzono
utworzono

Każdy filmik (nie tylko na YT + gify też) tak się "zacina": od razu po włączeniu, jak zrobię pauzę lub jak przełączę kartę i wrócę do tej z filmem (po ok 20/30s obraz się stabilizuje)... Mam już tego serdecznie dość...

Zauważyłem też, że czasami zużycie procesora skacze nawet do 70% i komputer zaczyna się zacinać... (np. jak mam 3 kart z YT w chromie). 

Dodatkowo grając w GTA V czasami mam nagłe spadki fps (nawet do 5...). A tak przeważnie 40-50 (z nie wszystkimi ustawieniami na ultra...)
Co może być przyczyną?

 

win 10

i5 6600k

gtx 1060 6 GB

8GB RAM

dysk HDD

Płyta główna Gigabyte GA-Z170-GAMING K3

komputer ma pół roku

333.jpg

screen 2.jpg

screen.jpg

Cesash
komentarz
komentarz

Sterowniki aktualne? W sterownikach gtx'ow masz programik który chyba nazywał się Xbox live czy coś w tym stylu, wyłącz go.

CatchingFire
komentarz
komentarz

aktualne, xboxa usunąłem ccleanerem zaraz po formacie

CatchingFire
komentarz
komentarz

Kwestia filmików rozwiązana, pozostaje kwestia spadków fps...

http://screenshooter.net/103149437/ifhuyyr - screen z gry

Co jakiś czas tak się dzieje...

http://screenshooter.net/103149437/rhnhyas - dziś cały czas tak miałem... a wczoraj cały dzień było dobrze, nie wiem o co chodzi...

Cesash
komentarz
komentarz

Co pomogło na filmy? Sprawdź czy masz nVidia hairworks, jeśli tak wyłącz. Patrzyłeś temperatury pod obciążeniem i w spoczynku?

CatchingFire
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak szczerze to tyle tego zmieniałem, że już sam nie wiem...  Temperatury są ok (karta tylko doszła do 66 stopni - ale to chyba jeszcze w normie?).

A ten hairworks to tylko w wiedźminie 3 jest, nie?

Wg frapsa bez niego (na ultra wszystko) mam 25/32 fps ale o dziwo Wiedźmin 3 płynnie chodził (ale grałem tylko 20 min). 

 

+zauważyłem teraz, że wszystkie filmiki w chrome lekko się zacinają... ugh

Edytowane przez CatchingFire

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.