x-kom hosting

nowa grafika

ero123
utworzono
utworzono (edytowane)

Planuje wymienic calego kompa,ale jako ze procesor wedlug mnie jest calkiem ok, to wymienie poki co grafike i karte dzwiekowa.

 

 

I pytanie jak to bedzie dzialalo z obecnym procesorem, czy gtx 1080/1080ti bedzie w 100% wykorzystywany, czy nie bedzie ograniczany przez moj procesor, mam i5 3570k 4.6ghz ?

i ktora wersja 1080/1080ti jest najbardziej oplacalna?

Edytowane przez ero123

Mogeto
komentarz
komentarz

jaki masz zasilacz i ile ramu oraz ich taktowanie?

model monitora też możesz podać

ero123
komentarz
komentarz

jakis deus 500w, 8gb 1600mhz i xl2430t i zwykly ips

Mogeto
komentarz
komentarz

monitor nie będzie ograniczeniem bo ma 144Hz, zasilacz też jest dobry , gorzej z procesorem,

myślałem, że masz ram przynajmniej 2133Mhz bo to pomaga procku kiedy jest on wąskim gardłem

 

do tego kompa można dać na upartego GTX 1070 ale nawet wtedy przydałoby się wycisnąć te ostatnie kilkaset Mhz z procesora by w pełni wykorzystać kartę

ero123
komentarz
komentarz

Nowy procesor pewnie kupie 2/3miesiace po karcie wiec wole 1080, wiec on bedzie lekko ograniczal karte?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.