x-kom hosting

Myszka do FPS 300zł z oprogramowaniem

rakowiec
utworzono
utworzono

Cześć chciałbym sobie kupić myszkę do 300zł, żeby zawierała oprogramowanie od producenta (do zmiany DPI itd). Będzie służyła głównie do fpsów, ale też do pracy na dwóch monitorach, więc ważne, żeby można było zmieniać DPI w locie. Zastanawiałem się nad Razer Deathadder Elite i Steelseries Rival 300. Jakieś opinie na temat nich lub jakieś inne propozycje?

e-38
komentarz
komentarz

Logitech G502 Proteus Spectrum? SS Rival 300 nie jest najbardziej bezawaryjnym sprzętem...

rakowiec
komentarz
komentarz

a co dokładnie ci się działo z rivalem? i czym ten logitech przewyższa podanego wyżej razera?

e-38
komentarz
komentarz

Mnie nic, widziałem osoby co wymieniały je na gwarancji. Nie wiem czy przewyższa Razera, jest inna - idź do sklepu i pomacaj obie to chociaż będziesz wiedział która wygodniejsza.

Alask
komentarz
komentarz

Zerknij na Zowie. IMO lepsze niż steelseriesy czy też razery. Fakt, nie ma oprogramowania, ale przycisk do zmiany DPI owszem. (400,  800, 1600, 3200)

rakowiec
komentarz
komentarz

Ja właśnie słyszałem dużo złego o scrollu i ślizgaczach tego logitecha i jeśli chodzi o wygodę to ten Razer jest całkiem komfortowy, steelseriesa nie macałem, bo nie było, a ten Logitech ok, ale nic niezwykłego. Ale o tym razerze z kolei słyszałem, że szybko się niszczy, bo plastik jest nie najlepszej jakości, a jeśli chodzi o rivala, to jedyna wada, na którą ludzie narzekali w necie to brak oplotu. A Zowie na pewno nie ma żadnego egzemplarza z oprogramowaniem? chociażby z jakimś najbardziej podstawowym?

Maniek112232
komentarz
komentarz (edytowane)

niema tak ze ten egzemplarz ma oprogramowanie a inny nie. Żaden z modeli zowie fk ec czy za żaden z nich nie posiada oprogramowania ale moim zdaniem jest ono nie potrzebne. Zowi nie posiada oprogramowania a i tak można zmieniać dpi jest 400, 800, 1600, 3200 a polling rate: 125/500/1000Hz, odpowiednimi kombinacjami przycisków zmieniasz wszystko i jak dla mnie jest to spoko. Kiedyś chyba nawet można było zmieniać lod ale nie jestem pewien czy nadal tak jest. 

Edytowane przez Maniek112232
rakowiec
komentarz
komentarz

Mimo wszystko Zowie w takim razie odpada, bo nie jestem fanem zmieniania ustawień poprzez kombinacje przycisków (często mi się zdarza coś zmienić przez przypadek), a poza tym wolę dostosowywać sobie czułość dowolnie (np. po pulpicie poruszam się z 1200DPI, gram zazwyczaj na 800, a snajpię na 700)

  • 2 tygodnie później...
julekbezkulek
komentarz
komentarz

Ja z fajnych gryzoni polecam Ci logitecha G402, ogrywałem już niejednego MMa w Csie na nim i naprawdę daje radę.

  • 2 tygodnie później...
St05xd
komentarz
komentarz

Polecam dm 1 pro s świetna myszka za tą cenę. Najlepszy sensor na rynku. Tylko chyba brak sterowników.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.