x-kom hosting

Problem z dźwiękiem - Chrome(?)

Ujfry
utworzono
utworzono

Cześć,
Otóż mam taki problem: Co jakiś czas gdy włączam youtube'a, filmik nie włącza się, tylko zawiesza, co powoduje zawieszenie się i błędy wśród wszelkich programów odtwarzających dźwięk np. Winamp, Media Player Classic, Windows Media Player czy po prostu przeróżne gry. Czasem, po usunięciu wciąż działających, mimo zamknięcia (np. Chrome - zamknięty, lecz wciąż działa kilka procesów)procesów w menadżerze zadań, udaje się "odwiesić" dźwięk, jednak zazwyczaj trzeba zrestartować kompa.
Problem pojawia się różnie, aczkolwiek zawsze powoduje go przeglądarka, a używam właśnie Chrome. Gdy nie mam jej włączonej to wszystko jest wporzo.
Podobno może być to problem z Flashem, więc próbowałem reinstalować czy teraz mam zupełnie odinstalowany z użyciem jakiegoś programu do usuwania flasza ale nic nie pomogło.
Proszę o pomoc, gdyż jest to momentami bardzo uciążliwe. :-(

szagus
komentarz
komentarz

A próbowałeś korzystać z innej przeglądarki?

Ujfry
komentarz
komentarz

Szczerze powiedziawszy - nie

Ale to może dlatego, że wolałbym jej nie zmieniać...

szagus
komentarz
komentarz

Spróbuj tylko, wtedy będziesz pewien czy to przyczyna.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.