x-kom hosting

Problem z WSZYSTKIM po crashu / blue screenie

maciejunhooo
utworzono
utworzono

Witam. Ostatnio windows 10 napotkal jakis blad. Po naprawieniu komputer mial uruchomic sie ponownie automatycznie. Do czego nie doszlo, poniewaz zabrali mi prad. Gdy odzyskalem prad uruchomilem komputer. Zauwazylem ze ikona dzwieku na pasku zadan jest przekreslona, a po nakierowaniu na ikone myszka pisze ze usluga audio nie jest uruchomiona. W Antywirusie Windowsa wywala mi blad o nazwie  "Microsoft security Client"a w nim pisze "An error has occured in the program durning initialization. If this problem continues, please contact your system administrator" Kod błędu 0x80070426 . Nie mam tez internetu. Po wpisaniu w Uruchom "services.msc" widac ze prawie  wszystkie uslugi sa wylaczone a po ustawieniu typu uruchomienia na automatyczny nic sie nie zmienia. W tabeli "Stan" tylko kilka uslug dziala a reszta nie jest okreslona czy dziala czy nie. Po kliknieciu w jakas usluge pisze ze jest ona zatrzymana . Nie moge jej wlaczyc jak juz pisalem. Mie wiem gdzie lezy problem . Prosze pomozcie

Youki
komentarz
komentarz

Masz możliwość zainstalować system na czysto ponownie? Tak będzie w Twoim przypadku szybciej.

maciejunhooo
komentarz
komentarz

Nie nie mam takiej  mozliwosci :/

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.