x-kom hosting

Dzwięk nie działa Windiws7

IKREN
utworzono
utworzono (edytowane)

Nie mam pojęcia co się stało ale jak miałem windows 8.1 i sluchalem sobie muzyki to nagle wyskoczyla jakas instalacja sterownikow ale komputer sie zawiesil i musialem go zrestartowac gdy sie zrestartowal zauwazylem ze przy ikonce glosu jest czerwony krzyzyk a gdy najade kursorem na ikonke pisze "Brak zainstalowanego urządzenia wyjściowego audio." ale sluchawki mam podepnięte lecz komputer ich nie wykrywa z glosnikami tak samo (sluchawki dzialaja bo sprawdzalem na innym kompie) zainstalowalem windows 7 bez plyty (z dysku twardego) i nadal nie dziala a karty dzwiekowej nie mam bo mam wbudowana w sluchawki POMOCY !!!!

 

Moj komputer to hp dc7800 sff

help me.PNG

Edytowane przez IKREN
Zapomnialem wpisac nazwe kompa :v
  • 4 tygodnie później...

specta
komentarz
komentarz

Sterowniki karty dźwiękowej na początek - może starsze, może nowsze. Odinstalować i zainstalować jeszcze raz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.