x-kom hosting

Po przeniesieniu komputera, Windows 10 nie chce zastartować

Szotek505x
utworzono
utworzono

Witam. Grałem na kompie i nagle postanowiłem przenieść kompa pod tv, na większy obraz. Poczekalem az komputer sie wylaczyl i odpialem kable. Pod podlaczeniu do tv system nie chce się włączyć, tzn. Pojawia sie niebieska flaga (win 10), kreci sie dość długo i nagle komp sie wyłącza. Co to może byc? Z góry dzięki.

GrzechGamesPlay
komentarz
komentarz

 Siemka monitor masz HDMI ? i TV masz w HDMI ?  spróbuj dociś kartę trochę przedmuchać , a potem jeszcze raz popatrzeć i podpiąć kable i podokręcać  taka moja rada jak Win ci pokazuje to coś jest z ramami (tak to czuje ) wyłóż ramy i weż je włóz od nowa przerabiałem to ostatnio u mnie .

  • Dobra wypowiedź 1
Szotek505x
komentarz
komentarz

A jak odpalic tryb awaryjny w win 10? Zobacze czy wgl komp sie wlacza.

Poodpinalem wszystko i podpialem znowu i to samo :/

a602820922
komentarz
komentarz
A jak odpalic tryb awaryjny w win 10? Zobacze czy wgl komp sie wlacza.
Poodpinalem wszystko i podpialem znowu i to samo :/

Podczas uruchomienia komputera Przytrzymaj klawisz shift

Sent from my SM-N920F using Tapatalk

  • Dobra wypowiedź 1
Szotek505x
komentarz
komentarz

Dobra zadziałało. Wyjalem i włożyłem mocno karte i podpialem jej inny kabel zasilający. Na razie smiga jakby coś sie działo będę pisał. Dzięki wszystkim za pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.