x-kom hosting

Tablet 8" do samochodu GPS, modem do 300-400zł

grunge
utworzono
utworzono

Witam,

 

Poszukuję używanego/nowego tabletu z dobrym modułem GPS oraz modemem 

 

Tablet 8" koszt 300-400zł, rozważałem huawei mediatab m1/t1 

 

Pozdrawiam

Youki
komentarz
komentarz
10 godzin temu, grunge napisał:

modemem 

Chodzi Ci o 3G, tak?

Z jakiej aplikacji do nawigacji będziesz korzystać?

grunge
komentarz
komentarz (edytowane)
3 godziny temu, Youki napisał:

Chodzi Ci o 3G, tak?

Z jakiej aplikacji do nawigacji będziesz korzystać?

 

Tak chodzi o modem internetowy, 3G/H/LTE ( choć chyba z LTE w tym budżecie może być problem)

 

Na tablecie równocześnie odpalone będą aplikacje:

- yanosik

- mapy google lub automapa ( GPS będzie używany sporadycznie, aczkolwiek zależy mi żeby działał w porządku)

- spotify lub jakiś inny odtwarzacz muzyki

 

Wszystko będzie spięte po BT z radiem, lub poprzez jack.

 

Pytanie dodatkowe:

Radio Alpine UTE72BT posiada zestaw głośnomówiący, czy jeśli sparuje po BT tablet z radiem, to czy telefon mogę w dalszym ciągu podłączyć do radia/tabletu, tak by używać zestawu głośnomówiącego? Czy muszę wybrac, albo tablet do radia albo telefon?

 

Wpadł mi w oko jeszcze Lenovo S8-50L natomiast nie ma on automatycznego dostosowywania jasności wyświetlacza, co podejrzewam że może być nieco irytujące jeśli tablet ma być na stałe zamocowany w samochodzie. Jak myślicie?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez grunge
Youki
komentarz
komentarz

Szukaj coś ze Snapdragonem, na Mediatekach w tej cenie zazwyczaj jest problem z fixem, długo szuka.

grunge
komentarz
komentarz
25 minut temu, Youki napisał:

Szukaj coś ze Snapdragonem, na Mediatekach w tej cenie zazwyczaj jest problem z fixem, długo szuka.

S8-50l jest na Intel atom, byłby ok? Czy może polecasz jakis konkretny model?

Youki
komentarz
komentarz

Powinien być raczej OK.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.