x-kom hosting

Laptop się przegrzewa i wyłącza.

Problematonik
utworzono
utworzono

Witam, od kilku miesięcy posiadam laptopa toshiba satellite L665D głównie grałem na nim w gry.

Wczoraj wieczorem laptop był bardzo ciepły (touchpad oraz dół) i wyłączył się, dziś odpaliłem grę pograłem z 10-20 min i laptop się wyłączył oraz był bardzo ciepły, dodam że wcześniej takim problemów nie miałem.

e-38
komentarz
komentarz (edytowane)

Ciepło się zrobiło to i chłodzenie nie wyrabia. Sam napisałeś, że masz go od kilku miesięcy - mamy teraz najwyższe temperatury od kilku miesięcy.

 

Sprawdzałeś programami? HW Monitor np? Sprzęt kupiony jak nowy czy używany? Używasz podkładki chłodzącej? Na czym trzymasz sprzęt? Tj biurko, stół, łóżko?

Edytowane przez e-38
Problematonik
komentarz
komentarz

Laptopa trzymam na biurku a podkładkę chłodzącą będę miał jutro, temperatura to 45 stopni :/

e-38
komentarz
komentarz

Ale czego to temperatura? Temperaturę sprawdza się pod obciążeniem, zarówno procesora jak i układu graficznego. Włącz program który napisałem (żeby chodził w tle), włącz jakąś grę i wtedy zobacz.

Problematonik
komentarz
komentarz

Procek : 101 do 103 stopni, karta graficzna : 47-48

e-38
komentarz
komentarz

Procesor ma za ciepło - masz odpowiedź. Podkładka chłodząca może sobie nie poradzić. Z tego co widzę, sprzęt jest z 2010-2011 roku, przydałoby się wymienić pastę  na procesorze i wyczyścić cały układ chłodzenia.

Problematonik
komentarz
komentarz

Okej, Dzięki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.