x-kom hosting

Program do zarządzania projektami

maren
utworzono
utworzono

Witam!

Prowadzę niewielką (23 osobową) firmę i poszukuję programu do zarządzania projektami. Firma prężnie się rozwija i jest już coraz trudniej nią zarządzać bez takiego narzędzia. Wiem, że jest teraz dostępnych bardzo dużo takich aplikacji, ale zależy mi na tym by ktoś mi polecił taką, którą sam sprawdził. Chciałbym żeby była dostępna online, prosta w obsłudze i niedroga. Może ktoś coś polecić?

chmelu
komentarz
komentarz

Cześć :)

Chyba mogę Tobie pomóc ;) W firmie, której pracuję używamy bardzo intuicyjnego programu http://pmcompass.pl/. Jest również dostępny online i niedrogi, bo od jakiś 39 zł miesięcznie. Przy tym posiada bardzo dużo różnych funkcji, takich jak na przykład: tworzenie WBS projektów, przydzielanie osób do zadani, czasu jaki na nie mają i budżetu. Polecam :) 

  • 3 miesiące później...
anna.ba
komentarz
komentarz

Też słyszałam o wspomnianym pm compass. Do tej pory miałam okazję korzystać z Blue Ant. Compass ma fajną opcję testowania przez 30 dni, dlatego chyba się skuszę ;)

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.