x-kom hosting

Jaki procesor do gtx 1050

OsobaWiadomaBogu
utworzono
utworzono (edytowane)

Planuje renowacje komputera a zarazem zakup gtx 1050 jaki procesor do tego polecacie ??? Opłaca się inwestować w drożyznę od intela czy walić w amd ?? A i odnośnie karty graficzne 4 gb i czy też opłaca inwestować w kart graficzne na chipstet od nividi czy tez leciec w karty amd ?

Edytowane przez OsobaWiadomaBogu

Youki
komentarz
komentarz

Podaj najpierw dokładnie do czego PC Ci służy oraz konfigurację Twojego PC wraz z marką i mocą zasilacza.

OsobaWiadomaBogu
komentarz
komentarz

Ogólnie jak mówilem planuje wymiane caly moc zasilacza 530V i na poczatek chcialbym wymienic karte graficzna i zastanawiam sie wlasnie jaka kwota jaka moge przeznaczyc to 600-700 zl 

Youki
komentarz
komentarz

Ale podaj konfigurację tego co masz, no bo chyba, nie kupujesz GPU by na ścianie wisiała? :)

OsobaWiadomaBogu
komentarz
komentarz (edytowane)

Obecnie posiadam Gt 730 karte graficzna zasilacz 530 V, procesor 4x3ghz plyte glowna z socket intel LGA 775

Edytowane przez OsobaWiadomaBogu
Youki
komentarz
komentarz

Do tego CPU nie ma żadnego sensu kupować nowej karty, bo różnicy i tak za bardzo nie będzie.

A wymiana procesora to przynajmniej obowiązkowo do tego idzie płyta główna i RAM.

Ile masz do wydania na całą modernizację obecnie?

OsobaWiadomaBogu
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Youki napisał:

Do tego CPU nie ma żadnego sensu kupować nowej karty, bo różnicy i tak za bardzo nie będzie.

A wymiana procesora to przynajmniej obowiązkowo do tego idzie płyta główna i RAM.

Ile masz do wydania na całą modernizację obecnie?

Czyli powiadasz ze lepiej najpierw zaczac kupowac plyte glowna i wszystko po kolei obecnie mam okolo 600 zl ale nie chce od razu wszystkiego kupowac wole stopniowo i na dluzszy czas.A jaki procek by juz byl oplacalny do karty graficzne gtx 1050 ti lub radeona 460 ? 

Youki
komentarz
komentarz

Najpierw podaj czy obecnie masz pamięci RAM DDR2 czy DDR3, czy dysk twardy masz na złącze SATA oraz dokładny model tego zsailacza.

 

OsobaWiadomaBogu
komentarz
komentarz

Zasilacz modecom premium 530V | Ram dwie kosci po 4 gb DDR3 | Dysk twardy interfejs Sata 2 pojemnosc 500 gb model:hd502hj samsung 

Youki
komentarz
komentarz

Używane podzespoły Cię interesują?

OsobaWiadomaBogu
komentarz
komentarz

hmmm i tu jest problem teoretycznie tak tyle ze chodzi mi o odbior w jakims sklepie w Radomiu bo osobiscie nie mam numeru domu tylko dzialki wiec przesylki internetowe odpadaja ;/ 

Youki
komentarz
komentarz

Paczkomat, chyba w Radomiu jest? :D 

 

OsobaWiadomaBogu
komentarz
komentarz (edytowane)

a no sa :D i to nawet kilka :D

No to nw od czego teraz wartalo by zaczac renowacje komputera ?

Edytowane przez OsobaWiadomaBogu
OsobaWiadomaBogu
komentarz
komentarz

Tylko tam nigdzie nie ma paczkomatow ja mam na nich sie wzorowac ??? i szukać poprostu tych modeli czy jak ??

Igorrodz
komentarz
komentarz

Tak. Najlepiej u jednego ze sprzedawców aby było taniej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.