x-kom hosting

[6000] Komputer Gamingowy

USA98
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.Jaki komputer kupić do 6000 PLN aby był najbardziej wydajny do gier chce aby miał dysk ssd chociaż 200 GB i twardy 1 TB. posiadam już głośniki monitor myszkę i klawiatura chodzi mi o samą skrzynkę bez systemu

Edytowane przez USA98

Wojciech Spychała
komentarz
komentarz

Jaki dokładnie monitor posiadasz? Przede wszystkim czy posiada wejście cyfrowe :) 

Youki
komentarz
komentarz

Umiesz podkręcać procesor?

USA98
komentarz
komentarz

Nie umiem podkręcać procesora a monitor Full HD z HDMI

Wojciech Spychała
komentarz
komentarz (edytowane)

Zatem mam taką propozycję: 

 

CPU: Intel Core i7-7700

Chłodzenie: SilentiumPC Fortis 3 HE1425

MOBO: ASRock B250 GAMING K4

RAM: GOODRAM IRDM 16GB czerwony [2x8GB 2400MHz DDR4 CL 15-15-15 1024x8 DIMM]

GPU: PALIT GeForce ® GTX 1080 JetStream 8GB GDDR5X VR Ready

SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB

HDD: WD Blue 1TB

DVD: Lg DVD-REC GH24NSD1RBBB

Obudowa: SilentiumPC Regnum RG2 Pure Black

Zasilacz: Corsair CX550M CP-9020102-EU

 

Zestaw jak powyżej mogę zaoferować dzisiaj w cenie 5983zł (poszła oferta na PW).

 

Podstawa tego zestawu to bardzo szybki procesor Intela (najszybsze z zablokowanych Core i7), oraz równie szybka karta graficzna, do niedawna najwyższy model serii GTX czyli 1080 z przyzwoitym układem chłodzenia od Palita. W połączeniu z szybkim 16GB RAMu starczy na co najmniej kilka lat grania w najwyższych ustawieniach na twoim monitorze :) Poza tymi podstawami mamy tak jak prosiłeś zestaw dysków: bardzo szybki i na długiej gwarancji SSD od GoodRAM oraz wydajny HDD na magazyn. Całość spaja bardzo dobrze wyposażony model płyty na chipsecie B250 - posiada lepsza niż standardowe zintegrowaną kartę dźwiękową oraz sieciową a ponad to bogaty zestaw portów z tyłu oraz 4 banki na pamięć co pozwoli w przyszłości na jeszcze dodatkową rozbudowę w razie potrzeby. Wszystko to zasila jednostka Corsaira o wysokiej sprawności i w części modularnym (odłączanym) okablowaniem. Obudowa to sprawdzony juz model SilentiumPC - solidne wykonanie i dużo praktycznych rozwiązań (jak piwnica na zasilacz i kable). Dodatkowo nijako do oferty dołączyłem lepsze niż BOXowe chłodzenie co podniesie komfort i kulturę pracy zestawu a także napęd optyczny DVD (jeżeli nie jest ci potrzebny to można go oczywiście wywalić. W zestawie NIE ma karty sieci bezprzewodowej WiFi ale jeżeli potrzebujesz to w cenie około 70zł można taką dołożyć :) Brak także systemu, ale o tym nic nie pisałeś więc zakładam że już jakiś posiadasz. 

Edytowane przez Wojciech Spychała
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.