x-kom hosting

Neonet najlepszy w Daymakerindex

4pc
utworzono
utworzono

Widzieliście? Neonet wygrał Daymakerindex w kategorii AGD/RTV. Ocena na podstawie wizyt tajemniczego klienta.

Zgadzacie się z tym? Moim zdaniem mają dużo lepszą obsługę, niż w innych sieciach, a przynajmniej nie spotkałem się jeszcze z tym, żeby pracował tam ktoś nieprzygotowany...

Morelka
komentarz
komentarz

Zgadzam się. Praca w polskiej sieciówce wymaga wiedzy. Nie przyjemują osób do nabijania na kasę. Mam doświadczenia z różnymi sieciówkami, w różnych krajach. Neonetu nie mam się za co czepiać, nigdy nie miałem z nimi problemów. Dwa razy korzystałem z serwisu, w sensie - do nich szła reklamacja, nie do producenta i również sprawa była rozwiązywana ekspresowo. Czego się zatem czepiać?

4pc
komentarz
komentarz

Ogólnie to przecież Neonet w poprzednich rankingach też miał bardzo dobre pozycje. Cała Polska była bliska pierwszej pozycji już rok temu, co oznacza, że jest dobrze, a jeszcze w dodatku wszystko jest rozwijane - i tak ma być. Ciekawe jak to wyjdzie w kolejnym roku - czy zagraniczne sieciówki wezmą się w garść i dociągną do naszych. Pozytywne jest to, że pod takim względem uchodzimy za wzór. Oby było tak dalej.

Morelka
komentarz
komentarz

Nie. Skoro mają sprzedaż, to olewają system. Tam kosnumpcja jest też większa. W Polsce konkurencja jest ogromna, cenowo już specjalnie wiele nie da się ugrać. Więc muszą konkurować jakością. Z czego to wszystko wynika - nie ma znaczenia. Ważne, że tak jest w PL.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.