x-kom hosting

Facebook BAN!

kubi131310
utworzono
utworzono

Witam, potrzebuje ogromnej pomocy! Moje konto na Facebooku zostało zbanowane nie znam żadnej przyczyny . Gdy wchodzę na swoje konto dostaje komunikat dezaktywowane/zablokowane. Bardzo proszę o pomoc gdyż na koncie miałem swoje grupki oraz kontakt z rodziną z zagranicy oraz ze znajomymi . Pozdrawiam

jezeli nie ten dzial to z gory przepraszam!

kubi131310
komentarz
komentarz

Jezeli mam na Fb Jacob a w rzeczywistoci Jakub to co wpisac w 2 rubryce?

Dark_Moon
komentarz
komentarz
Cytuj

Twoje pełne imię i nazwisko

Zgodnie z danymi zarejestrowanymi na koncie

Więc raczej Jacob

kubi131310
komentarz
komentarz

Okej, i wyslac mam i czy bys mogl jakis wzor napisac na ostatni punkt? z góry dziekuje bo sam nwm co juz napisac juz sily na to nie mam :(

franczakr
komentarz
komentarz (edytowane)

Myślę, że coś w tym stylu będzie OK:

"Próbowałem zalogować się dziś na moje konto, lecz zostało ono zablokowane z nieznanej mi przyczyny. Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji i odblokowanie mojego konta."

 

PS. Sprawdzałeś maila, z którego robiłeś konto na FB? Możliwe, że wysłali tam e-mail z powodem zablokowania konta.

Edytowane przez franczakr
kubi131310
komentarz
komentarz

Nie dali, sprawdzałem przed chwilą najlepsze jest to, ze dostaje powiadomienia z tego konta a jest zablokowane :C

kubi131310
komentarz
komentarz

OKEJ! KONTO ODBLOKOWALI TEMAT DO ZAMKNIĘCIA DZIĘKI ZA POMOC!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.