x-kom hosting

Karta dzwiękowa jaka ??

Toomis
utworzono
utworzono

Witam 

Szukam karty dźwiękowej w cenie do 300 zł  jaką polecacie ?

Słuchawki które posiadam to superlux HD 681

 

Pozdrawiam

slivero
komentarz
komentarz

Jaka masz płytę główną i do jakich głównie zastosowań ma być używana ta karta ? Na czym najbardziej Ci zależy ?

Toomis
komentarz
komentarz (edytowane)

Płyta: gigabyte b85m d3h 

Zastosowanie w grach ,filmach ale najbardziej muzyka spotify bez przerwy, priorytet to muzyka. ewentualnie moge dołożyć jak bedzie droższa.

 

Edytowane przez Toomis
szagus
komentarz
komentarz

To dobra karta, tylko uwaga - nie ma w niej wejścia na mikrofon, trzeba korzystać w tym celu z integry (słuchawki podpinasz pod HD2, a mikrofon pod płytę główną).

Skrash
komentarz
komentarz

Jeżeli uważasz, że z Tych HD681 wyciśniesz jakąś jakość dźwięku po zmianie karty dźwiękowej to zapomnij. Podpinałem je pod bardzo neutralne źródła a zarazem bardzo drogie (np. Icon HDP) i te słuchawki dalej grały jak większość monitorów AKG. W sumie to ich atut, a zaraz duża wada, gdyż muzykalność tych słuchawek jest po prostu zerowa. 

 

Zastanowiłbym się na Twoim miejscu nad zmianą słuchawek, niż wydawaniu 300 zł na kartę dźwiękową

 

 

Toomis
komentarz
komentarz

Karta już zamówiona. Akurat integra nie daje rady z tymi słuchawkami bo mam odniesienie na lapku który miał 8 lat  słuchawki chodziły niesamowicie a tu jak by moc straciły na stacjonarnym labo grają jak chińskie słuchawki za 5 zł :D

szagus
komentarz
komentarz

DX to dobra karta, ale do tych słuchawek wg mnie nieodpowiednia (za jasna).

Tak czy siak na pewno będzie lepiej niż na integrze no i to dobra baza do wymiany słuchawek na droższe w przyszłości.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.