x-kom hosting

Karta graficzna do 1600 zł

yoyo742
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie jaka karta graficzna do 1600 zł? Oczywiście do gier.Chce takze zeby karta przez jakis przyzwoity czas odpala nowsze gry w dobrej jakosci. Pisze przyzwoity bo nie znam sie i dlatego tez prosze o pomoc. Jesli ma to jakies znaczenie to mam i7 4790 3.6Ghz i 16 gb ramu

yoyo742
komentarz
komentarz

Dzieki wielkie za propozycje. Piszesz ze najlepszym rozwiazaniem w tej cenie jest 1070, ale nie lubie kupowac uzywanych rzeczy.  Moge na spokojnie dodac jescze 500-700 zl i kupic nowke jesli ma to byc OPLACALNE. Czy nadal 1070 byloby to najlepszym wyborem czy moze cos innego? Jesli tak to jaki model? 

Mogeto
komentarz
komentarz

moim zdaniem, obecnie nowy 1070 nie jest opłacalny na tle 1080,

kiedyś różnica cenowa pomiędzy tymi kartami to jakieś 1000zł i wtedy można było twierdzić że bardziej opłacalny jest 1070,

natomiast po premierze 1080Ti, cena 1080 poszła w dół i obecnie różnica pomiędzy 1080 a 1070 to około 400zł na przykładzie Palita JetStream,

krótko mówiąc, jeśli 980Ti lub 1070 to tylko używane, a jak już dopłacać to najlepiej do nowego 1080

yoyo742
komentarz
komentarz

Ale czy warto az tyle wydawac na 1080 jezeli gram na rozdzialace 1920x1080? wydaje mi sie ze nie. Juz sam nie wiem...

Youki
komentarz
komentarz

Raczej nie, szczególnie przy 60 Hz, gdzie 1070 to już trochę obecnie przerost formy nad treścią.

cubeaim
komentarz
komentarz

A jaką karte uzywales poprzednio?

Każda nowa karta powyżej 800zł oferuje już ciekawe osiągi.

Wg mnie szukanie dobrego egzemplaza GTX1060 6GB ma sens ponizej 1400zł.

Więcej bym na grafikę raczej nie przeznaczał.

Uzywany GTX970 4GB do tej rozdzielczosci full hd też karta miodzio jest.

rekpietja
komentarz
komentarz

Kup msi gaming x1060

Mozna juz wyrwac okolo 1300zl

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.