x-kom hosting

[1500] Monitor IPS do programowania i gier

Flurrih
utworzono
utworzono

Witam,

 

Wczoraj zamówiłem nowego PCta, przyszła kolej na wybranie odpowiedniego monitora. Główne zastosowanie to programowanie i gry. Gry typu Overwatch, Diablo 3, Path of Exile, Tomb Raider kiedyś może jakiś BF lub CoD. IPS mi wystarczy, 3 lata siedzę na lapku Lenovo y50-70 którego matryca nie powala a już się przyzwyczaiłem i jest ok. Preferowane WQHD 27 cali z ładnymi kolorami. Komputera to i7-7700k i GTX 1080. Budżet to niestety koło 1500zł jednak kiedy będzie warto to mogę dorzucić.

Wcześniejsza propozycja którą dostałem to BenQ GW2765HT, jakieś inne propozycje? Mile widziane uzasadnienie.

Youki
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Flurrih napisał:

jakieś inne propozycje?

A co Ci w tej nie odpowiada? To jeden z najtańszych, wartych polecenia modeli o rozdzielczości WQHD z dość przyzwoitym panelem. 

Flurrih
komentarz
komentarz
30 minut temu, Youki napisał:

A co Ci w tej nie odpowiada? To jeden z najtańszych, wartych polecenia modeli o rozdzielczości WQHD z dość przyzwoitym panelem. 

Nie pisałem że nie odpowiada, przed kupnem chce mieć pewność że jest to jeden z lepszych wyborów.

Youki
komentarz
komentarz

Zostając przy WQHD w tej cenie nie ma za bardzo nic względnie sprawdzonego, Dell U2515H ze względu na 25 cali cierpi na niewielki rozmiar plamki przez co drobny tekst wymaga skalowania.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.