x-kom hosting

Problem WiFI po reinstalacji systemu

Matek3993
utworzono
utworzono

Witam

Tydzień temu zrobiłem formata systemu. Poinstalowałem sterowniki wszystko śmigało. Jednak po instalacji Service Pack do WIn7 (automatycznej z systemu) internet przestał działać. Nie widzi mi żadnych połączeń WIFi. Karta sieciowa jest, ale ciągle przypomina że kabel ethernet jest odłączony. Sterowniki do karty sieciowej ze strony ACer pobierane i śmigało, tylko po Service Packu nie działa. Jak przywróce system do dnia z przed instalacji to internet śmiga. Kiedyś miałem podobny problem i jakoś sobie poradziłem ale kompletnie nie pamiętam jak. 

 

Matek3993
komentarz
komentarz

naprawdę nikt nie potrafi pomóc? :( 

franczakr
komentarz
komentarz

Spróbuj reinstal sterowników, może pomóc

Matek3993
komentarz
komentarz

Próbowałem. Pozostaje tylko format i ponowna instalacja. Albo ew. przywracanie systemu za każdym razem jak wyłącze komputer, bo aktualizacja sterowników prowadzi do braku internetu

franczakr
komentarz
komentarz

aktualizacja sterowników czy dodatek Service Pack do Win 7?

Matek3993
komentarz
komentarz

próbowałem reinstalować sterowniki i nic nie pomaga.

Jedynie jak przywróce system na dzień przed instalacją SERVICE PACK do WIN 7, to wtedy internet działa. 

Co do service packa to chciałem go odinstalować ale nie mogę znaleźć katalogu gdzie on został zainstalowany, żeby go usunąć.

Dodam tylko, że z rok temu miałem podobny problem ale szybko sobie poradziłem, tylko pamięć mam krótką niestety.

franczakr
komentarz
komentarz

Skoro to i tak Win 7 do którego raczej nie ma większych aktualizacji, możesz przywrócić system i wyłączyć usługę Windows Update (niebezpieczeństwo jest takie, że nie będzie żadnej aktualizacji systemu, nie tylko Service Packa)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.