x-kom hosting

Laptop dla studentki

zuzannanananana
utworzono
utworzono

Witam, planuję zakup laptopa na czas studiów, będę go używać przede wszystkim do przeglądania internetu, odtwarzania filmów, używania Power Pointa, Worda itd 

Zastanawiam się nad jednym z dwóch z serii Dell Vostro, oba mają 15.6", matową matrycę, Intel Core i5-7200U, dysk 1000GB z możliwością montażu dodatkowego. Tańsza wersja ma 4GB RAM i HD, a droższa 8GB i FullHD. Pamięć RAM nie jest jednak problemem, bo i ją i dysk SSD planuję dokupić później w zależności od potrzeb. Zastanawia mnie jedynie rozdzielczość, bo laptop z FullHD przekracza trochę planowany budżet. Więc czy warto dołożyć na laptop z FullHD, czy nie jest to konieczne dla wspomnianego przeze mnie użytkowania?

Youki
komentarz
komentarz

O jaki konkretnie model chodzi, 3568?

zuzannanananana
komentarz
komentarz

5568

AndroidMasteR
komentarz
komentarz

Jeżeli tylko do celi, które napisałaś u góry to FullHD Ci nie jest potrzebne.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Prosaid
komentarz
komentarz

Z systemem czy bez?

Bez systemu: Dell Vostro 5568Matowa matryca FULL HD matowa, procesor 7 generacji, dobre wykonanie, aluminiowa obudowa, dysk SSD + miejsce na dodatkowy dysk SATA, wygodna podświetlana klawiatura, dobre czasy pracy na akumulatorze, niezłe głośniki, smukły korpus laptopa poniżej 2 kg wagi, 3 letnia gwarancja biznesowa Dell najlepsza wśród laptopów.

https://www.x-kom.pl/p/345039-notebook-laptop-156-dell-vostro-5568-i5-7200u-8gb-256-fhd.html

krystian922
komentarz
komentarz

Proponuję model Dell Inspiron 5567: https://www.morele.net/laptop-dell-inspiron-5567-5567-5291-1058508/

+ Procesor Intel Core i5 7200u
+ Intel Graphics 520 + Radeon R7 m445
+ 8GB RAM
+ HDD 1TB
+ Windows 10 

+Matryca FullHD, matowa

 

Uważam że z perspektywy czasu warto dopłacić do Full HD, ponieważ na matrycy 15.6 Cala różnica jest widoczna -lepiej  prezentują się wyświetlane na nim treści.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.