x-kom hosting

Monitor dla gracza.

Swang
utworzono
utworzono

Witam.

Jestem nowy na forum. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem nowego monitora ponieważ obecnie mam jakiegoś starego już Samsunga 60hz. 

Czytałem dużo tak samo jak i oglądałem o różnicach pomiędzy 144 a 120hz. I ponoć ta różnica jest praktycznie niewidoczna a różnica w cenie jest.

I stąd moja prośba do was. Szukam typowego monitora do gier, chciałbym żebyście mi podali swoje propozycje i doradzili przy ostatecznym wyborze w kwestii wyboru pomiędzy 144 a 120hz.

Budżet jaki chcę przeznaczyć to coś w okolicach 800zł.

Dzięki i pozdrawiam ! :)

Youki
komentarz
komentarz

O jakie konkretnie gry chodzi oraz jaki masz układ graficzny.

W cenie 800 zł nie dostaniesz za bardzo sensownego monitora z matrycą 120/144Hz.

Swang
komentarz
komentarz

gtx 750ti. Chodzi głównie o CS:GO i Fifa17. Z zakupem mi się nie śpieszy dlatego mogę poczekać miesiąc/dwa i kupić coś lepszego. 

Youki
komentarz
komentarz

Mininimum to Acer GN246hlbbid za te 999 zł

NazwaUżytkownika
komentarz
komentarz

Podłączając się do tematu, czy poleca ktoś monitor do 1400zł? Najważniejsze jego cechy to wejście audio i minimalnie 24 calowa przekątna obrazu

Youki
komentarz
komentarz

Do jakiego zastosowania oraz GPU?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.