x-kom hosting

Klawiatura mechaniczna do programowania i czasami grania do 400 zł

kubeł123
utworzono
utworzono

Witam, 
Jak w temacie poszukuję klawiatury mechanicznej przeznacznonej do pisania programów i czasem do grania. Budżet najlepiej jak mieściłby się koło 250-400zł. Proszę o propozycję. Ważne żeby była z podświetleniem i miała blok numeryczny.

PS. Posiadam laptopa i kalwiatura będzie cały czas do niego podpięta. 

pabelxd0911
komentarz
komentarz

Więc z tego co przeczytałem rozumiem że szukasz klawiatury głównie do pisania, a więc jakaś klawiatura z przyciskami Cherry MX Blue lub Kailh Blue.

A więc za 450 zł masz CM Storm QuickFire XT Blue - http://www.ceneo.pl/37766734, lub QPAD MK-80 - http://www.ceneo.pl/13949931.

Warto dopłacić do każdej klawiatury te 50 zł i bo będzie ci służyć na dłużej jeśli mówisz o pisaniu programów.

 

 

  • 4 tygodnie później...
Maniek112232
komentarz
komentarz

mechanik lepszy jak ma kasę to niech kupi 

krzysiuus
komentarz
komentarz (edytowane)

Volcano gamer jest na kailah niebieskich. Sam taką mam i właśnie używana jest do programowania. Bardzo fajnie się sprawuje. Miałem porównanie do thermaltake poseidon która jest o 200zł droższa a jakościowo w ogóle nie wypada lepiej i nie dopłaciłbym 200zł do niej w porównaniu do mojej.

 

Edycja// Szukaj klawiatury z podstawką pod nadgarstki zdecydowanie wygodniejsza. 

Edytowane przez krzysiuus
  • 2 tygodnie później...
ataqu
komentarz
komentarz

Jak jeszcze nie kupiłeś to jest okazja za 223 zł z kodem TESTGEAR Delux KM02 na Kailh Blue RGB (lepsze podświetlenie, lepiej przepuszczają światło). Do tego jest solidna (sam mam)

Poczytaj recenzje

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.