x-kom hosting

[1000] Laptop/Netbook/Tablet z klawiaturą?

cannonn
utworzono
utworzono (edytowane)

Witajcie

 

Potrzebuję urządzenia głównie do przeglądania internetu i od czasu do czasu żeby otworzyć plik w Autocadzie (niekoniecznie będę na nim pracował). Wpadł mi w oko Lenovo Miix 300, jednak pomyślałem, że może znajdzie się coś lepszego do moich potrzeb. Preferowałbym coś niewielkiego, maksymalnie do 14". Proszę o propozycje.

Edytowane przez cannonn

Youki
komentarz
komentarz

Używany, poleasingowy wchodzi w grę?

cannonn
komentarz
komentarz

Jeśli będzie w dobrym stanie, jak najbardziej tak.

cannonn
komentarz
komentarz (edytowane)

A co sądzisz o tym Dellu? Specyfikacje bardzo podobne, jedyna różnica to chyba ekran IPS w Lenovo.

http://amso.pl/product-pol-17691-Dell-e6230-12-i5-3320M-4GB-128GB-SSD-CAM.html

 

Chociaż kusi mnie też bardzo urządzenie typu 2 w 1, np.

http://amso.pl/product-pol-35805-Fujitsu-Stylistic-Q702-i5-3437U-4GB-120GB-SSD-Klasa-A.html

Edytowane przez cannonn
Youki
komentarz
komentarz
8 minut temu, cannonn napisał:

to chyba ekran IPS w Lenovo

Dokładnie.

 

Kwestia czy aż tak potrzebujesz dotykowego ekranu.

 

cannonn
komentarz
komentarz

Dotykowego ekranu koniecznie nie potrzebuję. Najbardziej zależy mi na tym, by było to urządzenie poręczne, lekkie i nie za duże, a przy tym żeby parametry pozwalały na możliwie płynną pracę. Na co dzień używam komputera stacjonarnego, a laptopa potrzebuję jedynie na wyjazdy.

Youki
komentarz
komentarz

X230 jest jakieś 20-25% wydajniejszy CPU. Do codziennego użytku, szczególnie razem z dyskiem SSD wystarczy.

cannonn
komentarz
komentarz

Zdecydowałem się na E6230, ponad 200zł taniej od X230, specyfikacja ta sama. Myślę, że wystarczy na moje potrzeby. Dzięki za pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.