x-kom hosting

X-FI Gamer mikrofon działa cały czas

Handwriting
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam posiadam kartę podaną wyżej i mam z nią problem. Po podłączeniu mikrofonu, czy do wejścia z tyłu, czy z przodu słyszę to co mówię na głośnikach. Dodatkowo przy podłączaniu do wejścia z tyłu komputera czasami komputer się zacina i piszczy i trzeba wyłączyć guzikiem. System : Windows 10 x64, płyta główna MSI z77-g43, sterowniki z oficjalnej strony. Wcześniej przedni panel nie był podłączony i było to samo. Zaintegrowana karta wyłączona w biosie.

Edytowane przez Handwriting

szagus
komentarz
komentarz

Zazwyczaj w sterownikach jest opcja ciągłego nasłuchiwania mikrofonu - pewnie masz ją włączoną. Przeszukaj sterowniki X-fi gamera oraz sterowniki dźwięku w panelu sterowania.

Handwriting
komentarz
komentarz

Wszędzie gdzie tylko widziałem jakieś takie opcje to powyłączałem, przyciszam mikrofon ale inni mnie nie słyszą i nic nie pomaga. Nasłuchiwanie w windows wyłączone, innych opcji nie znalazłem, w karcie też niby wszystko wyłączam, przeglądnąłem każdą zakładkę bo nie ma tego dużo ale nic nie pomaga :( Dodaje załącznik, już nie wiem gdzie szukać

xxxxx.jpg

  • 1 miesiąc później...
Handwriting
komentarz
komentarz

Chyba rozwiązałem problem, pobrałem nowe sterowniki, na razie mam je około godziny i wszystko jest okej. Wszystko dzięki dodatkowej opcji, która wycisza mikrofon. Mam obecnie PAX Driver, polecam jak ktoś ma taki problem, a tu link do pobrania : http://www.hardwareheaven.com/community/forums/pax-drivers.174/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.