x-kom hosting

Niewielki laptop do 2500zl

olab2424
utworzono
utworzono

Szukam niewielkiego laptopa do 2500zl głownie do przegladania internetu i pisania. Nie mam duzych wymagań co do wydajności, ale chce, żeby laptop sprawnie działał. Zalezy mi takze na ladnym wygladzie. Mile widziana mozliwosc zlozenia w forme tabletu lub odlaczenia ekranu.

Youki
komentarz
komentarz

Wystarczy CI sam dysk SSD 256 GB?

olab2424
komentarz
komentarz

Myślę że tak ;)

 

4 godziny temu, Youki napisał:

Wystarczy CI sam dysk SSD 256 GB?

Tak,spokojnie :)

 

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie Acer V3 372 z procesorem I5 6200U, 8 GB RAM, matrycą IPS oraz dyskiem 240 GB.

Prosaid
komentarz
komentarz

Najlepiej dorzucić do wersji z FULL HD - Matowa matryca FULL HD IPS (Bardzo dobre odwzorowanie kolorów i stabilność kąta oglądania) - IPS to jedne z najlepszych matryc na rynku, lekki mobilny przyzwoitą i solidną wykonaną smukłą obudową, aluminiowa klapa matrycy, dobre wyniki pracy na baterii, przyzwoita kultura pracy, cichy, bardzo dobre głośniki jak na laptopa, USB typu C. Jest to nowsza odsłona Acer v3-371

https://www.x-kom.pl/p/326582-notebook-laptop-133-acer-v3-372-i5-6200u-8gb-240-win10-fhd.html

 

Jest jeszcze w kolorze białym

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.