x-kom hosting

Karta pamięci/Zablokowana

NatanielSwnd
utworzono
utworzono

Witam, mam taki problem użytkowałem kartę pamięci ... Jechałem samochodem i wsadziłem ją do transmitera... Wszystko działało nie było problemu ... Wiadomo jak to jest z transmiterami ... Dołek i rozłącza ... Później wyjąłem kartę i wsadziłem do telefonu ale okazuje się ze trzeba sformatować .. Wiec wyjąłem i wsadziłem do laptopa... No i formatuje ale wyskakuje komunikat "System Windows nie był w stanie dokończyć formatowania" ... Więc czytam w internecie na ten temat ... Ściągam 1 , 2 ,3 ,4,5 programów... I nic ... Nic nie mogę zrobić ... Karta zmieniła Partycje "chyba dobrze napisałem " z NTFS na RAW. nic nie mogę zrobić tak jakby była zablokowana ... Siedzę od 3 godzin...

Chciałbym bardzo odzyskać zdjęcia z tej karty , bo mają sentymentalną wartość dla mnie..

Czy ktoś mógłby  mi wytłumaczyć co zrobić ? Miał taki problem ? Tylko że nie jestem informatykiem i chciałbym żeby to było najprostszym językiem napisane . Dziękuje z góry! 

a602820922
komentarz
komentarz

Po pierwsze jak formatowales kartę to danych już tam nie ma.
Po drugie nawet jeśli są to nie wiadomo co jest z pamięcią i dane nie da się odzyskać.
Po trzecie dysk raczej do kosza albo zatrzymaj ją w imię sentymentu.
Po czwarte jest tutaj gdzieś na forum temat o naprawie / ratowaniu pamięci ale teraz nie pamiętam gdzie go widziałem, poszukaj albo ktoś link podeśle

Sent from my SM-N920F using Tapatalk

NatanielSwnd
komentarz
komentarz
37 minut temu, a602820922 napisał:

Po pierwsze jak formatowales kartę to danych już tam nie ma.
Po drugie nawet jeśli są to nie wiadomo co jest z pamięcią i dane nie da się odzyskać.
Po trzecie dysk raczej do kosza albo zatrzymaj ją w imię sentymentu.
Po czwarte jest tutaj gdzieś na forum temat o naprawie / ratowaniu pamięci ale teraz nie pamiętam gdzie go widziałem, poszukaj albo ktoś link podeśle

Sent from my SM-N920F using Tapatalk
 

Przecież jest tyle filmików jak ludzie odzyskują dane...A zdj w szczególności... Czyli co  to oszustwo ? No ale dlaczego nie mogę jej sformatować ? 

e-38
komentarz
komentarz

Spróbuj programu Glary Utilities, jest taka opcja do odzyskiwania danych (pokazuje też nazwy plików i jego stan - czy można go odzyskać). Oczywiście jeśli nie zostały nadpisane.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.