x-kom hosting

Który internet wybrać

Phyriusek
utworzono
utworzono

Siema, mam aktualnie internet radiowy 10mb/s stałe łącze bez limitów. Ping elegancki po 30-40 max. W gierkach super, pobieranie max 1.4mb/s 

No i ogólnie jestem zadowolony, ale płace 60zł. Mam opcję internetu z Play'a z telewizją za 55zł z jakimś routerem prędkość 20mb/s ponoć LTE. 

No i teraz mam dylemat, czy zostać na starym necie, jestem zadowolony siedzimy na kilku laptopach gramy, pobieramy i nie ma lagów.

A na tym Play, to nie wiem jak będzie z graniem i jednocześnie pobieraniem, słuchaniem na youtube. 

A internet potrzebuje w sumie do pobierania gierek, grania w Tibie i ping musi byc niski, jednocześnie słuchania muzyki no i jednak stałe łącze i brak lagów potrzebuje. :)

Opłaca się brać tego z Play ? 

politolog
komentarz
komentarz
4 minuty temu, Phyriusek napisał:

Siema, mam aktualnie internet radiowy 10mb/s stałe łącze bez limitów. Ping elegancki po 30-40 max. W gierkach super, pobieranie max 1.4mb/s 

No i ogólnie jestem zadowolony, ale płace 60zł.

Jak jest dobrze to zostań . Po co się bawić w sapera . Chyba , ze testowałeś  ten mobilny net . Nie mam na myśli internetu z komórki tylko kartę internetową Playa . 

Phyriusek
komentarz
komentarz

Własnie jest taka sytuacja, że mama oferte dostała za 55 zł internet i telewizja do abonamentu i razem by było 120zł. Tak to interenet do rutera się wkłada karte sim

politolog
komentarz
komentarz
22 minuty temu, Phyriusek napisał:

Tak to interenet do rutera się wkłada karte sim

Najpierw kup kartę internetową do Playa i przetestuj w np telefonie lub tablecie ( działanie np youtube ) . 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.