x-kom hosting

Brak możliwości aktywacji Windows 7 Pro SP1 64bit OEM Lenovo

lukaszwojcik
utworzono
utworzono

Witam,

Mój problem: usunąłem partycje recovery, nie zrobiłem dysków recovery. Zainstalowałem Windows 7 Pro SP1 64bit (taki jaki miałem fabrycznie na Lenovo e420s) z czystego iso z Microsoft.

Klucz do windowsa zachowałem z działającego jeszcze systemu programem (dwoma dla pewności, klucz ten sam także myślę że prawidłowy, naklejka już niestety nie nadaje się do odczytu).

Przy instalacji Windowsa wpisałem ten klucz, zadziałał, system zainstalował się, jednak nie działa aktywacja. Przy aktywacji pojawia się komunikat klucz nieprawidłowy na potrzeby aktywacji. Nie ma możliwości aktywacji telefonicznej (nie pojawia się taka opcja). Próbowałem ponownie wpisywać klucz. Załączam screeny.

Pozdrawiam

screen 1.jpg

screen 2.jpg

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Zainstalowanie Windows pobranego w formie iso z Microsof to nie wszystko. Klucze z systemu, który kupiłeś z komputerem mogą nie działać na takim Windows.

Jest prosty sposób aby się przekonać czy ten klucz jest odpowiedni dla pliku iso ściągniętego z Microsoft. Na tej stronie można pobrać plik iso z Microsoft ale najpierw trzeba wprowadzić klucz i przejść weryfikację. Jeżeli twój klucz nie przejdzie weryfikacji to znak, ze nie możesz go używać z systemem ściągniętym z Microsoft.

Gdybyś miał oryginalną płytę z takim kluczem to aktywacja byłaby bez problemu.

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows7

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.