x-kom hosting

Problem z dyskiem 100% użycia

Aqua:D
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mam problem z dyskiem praktycznie cały czas użycie wynosi 100% przez co strasznie "muli" komputer. Ma ktoś może jakiś pomysł jak to rozwiązać ? Załączam screena i loga z otl

Bez tytułu.jpg

OTL.Txt 

 

szukałem sporo w internecie sposobu na rozwiązanie tego problemu jednak nic sensownego nie znalazłem.

Edytowane przez Aqua:D

Kamilovsky
komentarz
komentarz

Też miałem identyczny problem, w moim przypadku pomogło wymienienie całego dysku, ponieważ był już na wykończeniu.

Spróbuj przeskanować cały komputer programem typu AdwCleaner, CCleaner, lub najlepiej Antywirusem w poszukiwaniu niechcianych zagrożeń, i zobaczysz czy dysk coś odpuściło.

Aqua:D
komentarz
komentarz

Skanowałem wszystkim co wypisałeś. AdwCleaner coś znalazł ale było to związane z chromem którego się już pozbyłem. 

 

Często właśnie ten proces jest na pierwszym miejscu tylko cyfra w nawiasie się zmienia

Bez tytułu.jpg

Kamilovsky
komentarz
komentarz

Naciśnij PPM na svchost.exe i kliknij przejdź do usług, następnie w nowo otwartym oknie kliknij znowu PPM i zatrzymaj.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.