x-kom hosting

[1800 zł] Laptop dla dziecka

Mariuszg
utworzono
utworzono

Witam serdecznie,

 

Potrzebuję kupić laptopa dla osoby w wieku 10-12 lat

Zastosowanie : Internet / office / prostsze gry i aplikacje

 

Próbowałem znaleźć jakiś sprzęt porównywalny klasowo do mojego (Acer aspire v3-571g - Intel i5-3210M / Gforce 640m / 8 gb ddr3) zakupiony ~4 lata temu za ok. 2200 zł, ale ceny nie spadły aż tak bardzo jak przypuszczałem ;).

 

Musi mieć system operacyjny, trwałą obudowę i najlepiej jakbym nie musiał go za 2-3 lata wymieniać na coś nowego, bo będzie mulił na Youtubie (aluzja, ale wiadomo o co chodzi). 

Budżet max 1800 pln (optymalnie do 1700) 

Mam czas do poniedziałku, więc każda sugestia w cenie.

 

Pozdrawiam,

Mariusz

 

Youki
komentarz
komentarz

Używany, na gwarancji wchodzi w grę?

Mariuszg
komentarz
komentarz
6 godzin temu, Youki napisał:

Używany, na gwarancji wchodzi w grę?

 

Musi być nowy

Mariuszg
komentarz
komentarz
3 godziny temu, Youki napisał:

To z systemem za bardzo nic w tej cenie nie dostaniesz sensownego z dedykowanym układem graficznym by pograć w popularne gry pokroju CS'GO, LoL itp.

Minimum 1900 zł i to z 4 GB RAM. http://allegro.pl/laptop-asus-a540lj-i3-5005u-4gb-1tb-geforce-920m-i6798648730.html

 

Rozumiem, uważasz, że ten sprzęt będzie wystarczający, czy sugerujesz dorzucić jeszcze parę groszy i kupić coś droższego ?

Mógłbyś mi jeszcze podać / pokazać jakąś rozsądną specyfikację do 1700 zł ?

 

Z góry dzięki,

Mariusz 

Mariuszg
komentarz
komentarz

Zwiększyłem budżet do 2000 zł

WszystkozAmeryki_com
komentarz
komentarz

Do tej kwoty z systemem operacyjnym masz dosyć szeroki przekrój wielu modeli, oczywiście nie mówimy tutaj o super wydajnym sprzęcie, ale zwykłym do codziennego użytku. Proponuję szukać z matrycą matową, Dell Inspirion 5559 i wyższe modele lub Lenovo v110. Skupiłbym się na tych dwóch.

Youki
komentarz
komentarz

Dołożyć w najbliższym czasie 4/8 GB RAM i będzie OK.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.