x-kom hosting

[~1500] laptop do codziennego użytku

revansan
utworzono
utworzono

Witam! 
Przymierzam się do zakupu laptopa, przyznam się szczerze, że przeglądałem aktualne oferty w sieciówkach typu media Markt ale nic nie rozumiem z tych opisów.

Potrzebuje sprzętu który w płynny sposób pozwoli mi na surfowanie po Internecie, oglądanie filmów oraz pracy w Microsoft Office .
- minimalna wielkość ekranu to 15,6 cala
Chciałbym aby miał zainstalowany system Windows ;)

Zdaje sobie sprawę , że za ta cenę nie kupię nic mocnego ale wymagania mam również nie za wielkie ;)

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie ! ;)

Prosaid
komentarz
komentarz

W tej cenie z nowym z windowsem może być problem z wydajnością 

revansan
komentarz
komentarz
2 godziny temu, amso napisał:

Kupisz, ale w wersji poelasingowej przykładowo; HP 8540p i5-540M 8GB 120GB SSD NVS 5100M 1366x768 Windows 10 Home http://amso.pl/product-pol-39705-HP-8540p-i5-540M-8GB-120GB-SSD-NVS-5100M-1366x768-Windows-10-Home.html

lub nawet i7:

Lenovo T530 i7-3520M 8GB 128SSD 1600x900 BN Win10 1599 zł brutto :) i to będzie chodziło fajnie :)

Czyli tego hpka polecasz? Cena bardzo dobra i wygląd zaskakująco dobry :)  Chętnie bym go kupił 

revansan
komentarz
komentarz

Panowie, co to znaczy, ze klawiatura jest spolszczona naklejka? Jak to może wpłynąć na użytkowanie laptopa?

Prosaid
komentarz
komentarz

To oznacza że sprzęt jest z zagranicy ktoś go sprowadził do Polski i teraz handluje przeczytaj dobrze aukcję na 90 % nie ma gwarancji producenta a sklepową, zwykły leżak magazynowy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.