x-kom hosting

Laptop, używany, nauka + internet

Fioł4s
utworzono
utworzono

Witam, jakiś czas temu pisałem juz post w sprawie laptopa do nauki i internetu, szczególnie będzie służył do sporządzania notatek na wykładach, ewentualnie do internetu lub obejrzenia jakiegoś filmu. 

 

Mam okazję kupić Lenovo ThinkPad X220

- procesor: I5-2520M 2,5GHz, Turbo 3,20 GHz

- RAM: 4 GB DDR3

- Dysk: 120 SSD - NOWY

- Grafika: Intel HD 3000

- System: Win7

- Bateria: nowa (zamiennik świeżo włożony) 

- Stan wizualny: BDB (widziałem go na żywo) 

 

Cena laptopa wyniesie mnie 950 zł. Czy spełni on moje oczekiwania i jest to atrakcyjna cena?

 

Proszę o szybką odpowiedź, ponieważ dzisiaj muszę się zdecydować :/

 

Dzięki!

amso
komentarz
komentarz

Laptop bardzo, bardzo fajny :) mogę go śmiało polecić; http://amso.pl/Prezentujemy-Lenovo-Thinkpad-x220-news-pol-1461905250.html

Tylko czy to jest dobra ena? Hmm U nas jest też z nwoym dsykeim ssd 120 i już widnows 10 w cenie 969 zł z gwarancją więc nie wiem czy jest to ok cena. różnica 19 zł a masz trochę więcej. No dobra bateria jest używana taka różnica. Tak czy siak model bardzo fajny :)

  • Dobra wypowiedź 1
Fioł4s
komentarz
komentarz

Zdecydowałem się na ten laptop, z tym że znalazłem ofertę z dyskiem 250GB SSD i 8 GB ramu, cena - 975 z przesyłką, mam nadzieje, że to dobry wybór. 

Qbson003
komentarz
komentarz
5 minut temu, Fioł4s napisał:

Zdecydowałem się na ten laptop, z tym że znalazłem ofertę z dyskiem 250GB SSD i 8 GB ramu, cena - 975 z przesyłką, mam nadzieje, że to dobry wybór. 

W tej cenie nie będzie nic lepszego

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.