x-kom hosting

Komputer do grafiki 2d

sonadora85
utworzono
utworzono

Dzień dobry, ja tu z prośbą o fachowe doradztwo. 
W wolnym czasie zajmuję się tworzeniem grafiki 2d (Photoshop, Corel).
Postanowiłam ze stacjonarnego przejść w końcu na laptop. Zamierzam korzystać z zewnętrznego monitora.

Przewertowałam wiele ofert, moją uwagę przyciągnęły:

 

Nowy Dell Inspiron 5567 i5-7200U/8GB/1000tb/Win10 R7 FHD

 

UŻYWANY nadal z gwarancją Asus Zenbook UX303LN i7-5500U 8 GB SSD 256 GB NVIDIA GeForce 840M (rozważam bo i tak korzystam z zewnętrznego monitora więc tutaj mały rozmiar i waga wskazana ze względu na ewentualne spotkania z klientem)

Który z tych sprzętów lepiej się spisze przy pracy z aplikacjami do tworzenia grafiki?

Dziękuję za opinie:)

Youki
komentarz
komentarz

Ile masz maksymalnie do wydania?
Tutaj warto iść w 4 rdzeniowy CPU.

 

sonadora85
komentarz
komentarz (edytowane)

max 2500 

Wolałabym coś Asusa, Della lub Acera i duże ma znaczenie sposób prezentacji :) toteż z wszystkiego co przeglądałam ten Dell podoba mi się najbardziej bo ma kilka wersji kolorystycznych

Te dwa modele wydają mi się ok technologicznie i odpowiadają  wizualnym wymaganiom :)

 

Podobają mi się też te nowe Asusy ale raczej przekraczają mój budżet

Edytowane przez sonadora85
amso
komentarz
komentarz

Obydwa dwurdzeniowe, ale skoro wygląd ma znaczenie to prędzej ten Zebook, ale nie daję gwarancji, że moc wystarczy ;).

sonadora85
komentarz
komentarz (edytowane)
1 minutę temu, amso napisał:

Obydwa dwurdzeniowe, ale skoro wygląd ma znaczenie to prędzej ten Zebook, ale nie daję gwarancji, że moc wystarczy ;).


Czyli Dell bardziej? ma wyższe taktowanie niby

Edytowane przez sonadora85
amso
komentarz
komentarz

Coś się źle wpisało, ale z tych dwóch tak Dell.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.