x-kom hosting

Problem z RAM

damian1238
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Pisałem już pełno postów na kilku forach, z tego na tym z 3-4 razy, niestety ani razu nikt nie zdołał mi pomóc, bo albo temat umarł albo komuś się nie chciało, więc może spróbojemy jeszcze raz;) Od około roku mam problem z ram'em, nie wiem może być to też wina płyty głównej, procesora lub socketu procesora. Mogę używać tylko 1 slotu ram, tego maksymalnie po lewej, moja płyta ma dual-channel oraz te 2 kolory, czarny i szary, maksymalnie po lewej ( 1 od procka ) to czarny i tam mam włożone moje 4 GB, gdy tylko włożę w inny slot, lub dołożę w innych slot drugą 4-rkę ( mam 2x4GB z czego używam 1x4gb ) to monitor nie reaguje, a po chwili komputer sam się wyłącza oraz restartuje. Zaraz nagram, wrzucę na YT i dam link aby pokazać co się dzieje. Nie ma możliwości aby ram był popsuty, jak nowiutki jest, testowany na drugim komputerze i 2 kości działają. Nie wiem już... kilkanaście razy próbowałem się z tym uporać, sam lub z pomocą innych, mam dość... Już rozważam kupno nowej płyty głównej za około 250-300 zł, bo cóż, sloty na płycie, socket procka na płycie, i może pomoże :D

Mój PC:

Pamięć której używam to https://www.morele.net/pamiec-ballistix-tactical-ddr3-1600-cl8-8gb-blt2cp4g3d1608dt1tx0ceu-491985/

I5 4460 3.2 Ghz

Sapphire R9 280x Dual-X

Thermaltake 530w

dysk WD 1TB

Mam dość już tego problemu, chciałym zacząć grać '' normalnie '' oraz chciałym prowadzić tu aktywną rozmowę wraz z pomocą innych, dziękuje i licze na to że mi pomożecie ;( 

https://www.youtube.com/watch?v=oxQBrqJwDhg&feature=youtu.be

No no odpowiedzi widzę ...

Edytowane przez damian1238

damian1238
komentarz
komentarz

Kur*a mać

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.