x-kom hosting

Jakie chłodzenie do procka wybrać?

Grapcioo
utworzono
utworzono

Cześć! Planuje kupić lepsze chłodzenie do procka lecz kompletnie się na tym nie znam. W tej chwili mam biednego AMD'ka Z7UH01R101, który jest koszmarnie głośny i bardzo mało wydajny. I nie jestem pewien czy nowy cooler będzie kompatybilny z płytą główną. Aktualnie jaką mam to Gigabyte GA-F2A67HM-S1 FM2+FM2 DDR3 SATA 3.

 

Oczywiście jeśli ktoś ma jakieś cenne porady dla mnie chętnie je przeanalizuje :D

Youki
komentarz
komentarz

Ile masz do wydania na cooler oraz jaką masz obudowę?

Grapcioo
komentarz
komentarz

150-200 zł

 

Obudowa to Tracer Go ATX (TRAOBU44458)

Grapcioo
komentarz
komentarz
Dnia 2.05.2017 o 15:49, Youki napisał:

Tak troszeczkę po czasie odpowiadam, ale można prosić przykłady podobnych coolerów? Bo Akurat he924 nie mogę nigdzie zakupić xd

Youki
komentarz
komentarz

To weź Fera 3 za te 110 zł

Grapcioo
komentarz
komentarz

Jeszcze jedno pytanko. Fakt, dzięki za propozycje :D Ale chciałbym się zapytać czy opłacałoby się wrzucić SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024 i czy w ogóle by się dało. Niby Fera 3 ma "backplate" i z tym będzie troszkę zabawy.

Youki
komentarz
komentarz

Ferka 3 będzie też cichsza, różnica w cenie duża nie jest. warto dorzucić. :) 

  • 3 tygodnie później...
macia0007
komentarz
komentarz

Witam podłącze sie do tematu żeby nie robić nowego . Mam obudowe Silentium pc x70T i płytę Msi Z270 M7 procek I7 7700k  i pytanie brzmi czy Grandis 2 się zmieści do tej płyty ? no chyba że jakieś inne ciche i wydajne chłodzenie ?

Youki
komentarz
komentarz

Zmieści się.

 

macia0007
komentarz
komentarz

A czy to chłodzenie wejdzie Noctua NH-D15S bo akurat trafiłem w dobrej cenie i bym kupił ??

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

 

macia0007
komentarz
komentarz

Super dzieki...

  • 2 miesiące później...
Grapcioo
komentarz
komentarz

Jeszcze malutkie pytanko. Czy chlodzenie o wysokosci 135 mm wejdzie do Obudowa Tracer Go ATX (TRAOBU44458)? Czy musze poszukac czegos mniejszego?

bemol911
komentarz
komentarz

Wejdzie. 

  • 4 miesiące później...
Youki
komentarz
komentarz

Tu nie potrzeba tego kiepskiego i głośnego AiO kompletnie.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.