x-kom hosting

Problem z sterownikiem?

Cesash
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

Ostatnimi czasy usuwałem większość starych programów oraz przeinstalowywałem sterowniki od karty graficznej. Jakoś po 2 dniach zaczął pojawiać się taki błąd jak na załączniku. Pokazuje się on we wszystkich grach, dodaje zdjecie z paladins i lola, shoguna 2 nie mogę włączyć, gdyż zamyka zadanie. Karta to r7 250.

Możliwe że również wyłączyłem jakąś usługę w 360 total security w panelu manualnym. Jeśli to może być to podesłać zdjęcia wszystkich usług i zadań z tego panelu?

Windows 7 32bity

1.png

2.png

Edytowane przez Cesash
  • 3 tygodnie później...

Cesash
komentarz
komentarz

Odświeżam

zainstalowałem jeszcze parę tytułów i krzyczą o to że nie ma karty graficznej bądź sterownika. 

Możliwe że uszkodziłem coś w sterach jak go czyscilem mogłem gdzieś wepchnąć łapy. Przeinstalowałem sterowniki od karty ale to nic nie dało, raczej nie jest to wina karty gdyż działa sprawnie, ma dobre temperatury i jej wartości taktowan są niezmiennie.

Programy raz wołają z problemem a raz nie, zależy od któregoś z kolei włączenia komputera.

Poradzicie coś? 

Mogeto
komentarz
komentarz

może podaż zdjęcie z programu GPU Z

Cesash
komentarz
komentarz

Proszę, niestety jak na złość wszystko działało podczas robienia zdjęcia, więc drugie pewnie podeśle gdy problem znów się pojawi :/

1.gif

Mogeto
komentarz
komentarz

niby wszystko wygląda ok ale jednak coś jest nie tak, więc może odinstaluj sterowniki programem Display Driver Uninstaller w trybie awaryjnym ( opcja wyczyść i uruchom ponownie ) a potem pobierz i zainstaluj jakąś inną wersje np 17.5.2

http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=Windows 7 - 32

ewentualnie można pobrać bezpośrednio DirectX z internetu i zainstalować

Cesash
komentarz
komentarz

Dużo razy od tego czasu instalowałem różne wersje directX, nie wiem czy w zupełności dobre, to że tyle razy to zrobiłem nie ma żadnego wpływu na jego działanie? Bo z tego co czytałem, raczej nie powinno się go usuwać.

 

Użyłem tego programu jak mówiłeś w trybie awaryjnym, zainstalowałem na nowo sterowniki 17.5.2, przy odpaleniu pierwszy raz komputera błąd się nie pojawił w razie czego odświeże ten temat.

Wstawiam jeszcze zdjecia z GPU-Z po Odinstalowaniu i zainstalowaniu sterowników.

2.gif

3.gif

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.