x-kom hosting

Jaki monitor lub TV do gier na PC?

RastaMATI_92
utworzono
utworzono

Witam.
Chcę kupić nowy telewizor 50 cali do konsoli PS3 i do komputera. Szukam TV LCD, Full HD, z pasywnym 3D i jak najniższym input lag'iem. Zależy mi bardzo na tym, żeby miał jak najwięcej Herców, bo kiedyś kupię lepszą kartę graficzną. Teraz mam TV Sony 50W685. Na konsoli gra się na nim idealnie, ale na PC w nowszych grach mam niski FPS (Mój PC, teraz mam 12 GB ram). Jestem pewien że to wina TV, bo wykorzystuje on max 60 Hz i próbowałem już wszystkiego żeby zwiększyć FPS w grach. Telewizji nie oglądam. Nie napiszę ile mogę na niego wydać, bo może być drogi, jeśli będzie miał dużo Hz. W opisach wielu telewizorów na sprzedaż kłamią co do Hz, np. w moim napisali że ma 200 Hz, a tak naprawdę ma 60 Hz. Proszę was o podanie nazwy telewizora (/telewizorów) 50" który ma dużo Hz i inne dane które wymieniłem. Może być to również ekran z 144Hz (lub więcej), byle był duży. Za każdą pomocną odpowiedź daję punkt reputacji.

  • 2 tygodnie później...

RastaMATI_92
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy moze mi ktos pomoc? Czy warto kupic ten monitor? lub ten? Oba nie maja funkcji wqhd, a slyszalem ze lepiej jest kupic monitor z ta funkcja. Czy ktos wie co ta funkcja daje? Czy jest ona wazna w monitorze do gier? Dodam ze obecny TV bedzie sluzyl tylko do konsoli, a nowy monitor tylko do kompa.

Edytowane przez RastaMATI_92

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.