x-kom hosting

[3500] Laptop do gier i filmów

d0b3kk1
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, szukam laptopa do 3500zł. Wolałbym kupić go już z systemem win10. 

 

Zastosowania: 

1. Gry komputerowe - będę grał w nowsze gry jak wiedźmin 3 jak i w klasyki np. Heroes III. Najczęściej będę grał w League of Legends i World of Warcraft. 

2. Oglądanie filmów

3. Internet (kilkanaście zakładek Chrome)

 

Ekran: 15,6" - myślę, że taki ekran będzie najlepszy do oglądania filmów i do grania.

 

Dysk: najlepiej w standardzie zeby mial 1TB na gry i filmy, a ja samemu dokupie dysk 256gb ssd

 

Laptop będzie czasem podłączany do monitora ale zazwyczaj będę korzystał z laptopowego wyświetlacza do grania i oglądania filmów. 

 

Laptop będzie przenoszony w domu oraz będzie eksploatowany po kilka godzin dziennie (będzie np odpalone League of Legends, oprócz tego np. 15 zakładek chrome, aplikacja do muzyki i nie chciałbym żeby laptop się tym 'zachłysnął'.

 

Dobrze gdyby miał podświetlaną klawiaturę, ale nie jest to konieczność.

 

Nie musi być dotykowy ani konwertowalny - już przerabiałem takie laptopy i te dwie funkcje są dla mnie zbędne.

 

Myślę o tym laptopie (posiada desktopowy procesor i3): 

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6796491557

 

Co radzicie? :)

 

 

 

Edytowane przez d0b3kk1

anioł2009
komentarz
komentarz

Fajny konfig w dobrej cenie ale brak systemu. Sam posiadam clevo i w tych cenach są niezłe. Minusem jest odsyłka sprzętu do niemiec na własny koszt w razie awarii a jedno clevo już mi się spaliło ( gpu ).

d0b3kk1
komentarz
komentarz

to co, brać tego clevo czy rozglądać się jeszcze za czymś innym?

anioł2009
komentarz
komentarz

Sądzę że lepszego nie znajdziesz w takiej cenie.

Prosaid
komentarz
komentarz

Lepszego raczej nie ale mnie osobiście coś nie pasuje tym bardziej sprzedający nie ma zbyt dużo opinii 

d0b3kk1
komentarz
komentarz
Dnia 1.05.2017 o 12:44, Prosaid napisał:

Lepszego raczej nie ale mnie osobiście coś nie pasuje tym bardziej sprzedający nie ma zbyt dużo opinii 

Właśnie dlatego wstrzymuję się z zakupem. Już wolałbym kupić lekko gorszego MSI w tej cenie ze sklepu internetowego.

Prosaid
komentarz
komentarz

Też mam takie zdanie :)

krystian922
komentarz
komentarz

Ewentualnie przyjrzeć się propozycji od Dream machnes: https://www.morele.net/laptop-dream-machines-g1050-g1050-15pl17-1134897/

+Intel Core i5 6300HQ

+8 GB RAM

+GeForce GTX 1050

+SSD 120GB PCI-E + 1TB HDD

+Matowa matryca IPS

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.