x-kom hosting

Strumieniowanie dźwięku.

dead_nd_broken
utworzono
utworzono

Witam, mam w domu 2 komputery połączone w sieci lokalnej, 1 Laptop podłączony pod wzmacniacz używany jako głośniki, 2 stacjonarny do grania korzystania z internetu itp. Moim pytaniem jest, czy istnieje jakiś program do tak jakby podsłuchu samego audio z PC przez laptopa, wiem, że programy takie jak "TeamViewer" pozwala na sterowanie komputerem, a także nasłuchiwanie dźwięku innego komputera, czy też skype gdzie można udostępnić dźwięki, które słyszymy na komputerze. Jednak te programy zjadają jak dla mnie za dużo "Procka" i Ramu, Czy znacie jakiś program, który by jedynie dał możliwość odsłuchu samego dźwięku ?

dead_nd_broken
komentarz
komentarz

Mam na myśli coś w stylu" Live stream", nie o plik.  NP: oglądam sobie film w przeglądarce na PC a na laptopie który jest podłączony do wzmacniacza odtwarzany jest dźwięk udostępniony z PC.

PS: im mniejszy Delay tym lepiej ;)  

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Spróbuj więc tak:

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.