x-kom hosting

Czarny ekran hp pavilion

Grandzik
utworzono
utworzono

Siema mam takie problem z hp pavilion miałem chyba padnieta karte graficzn bo czasem pojawiały sie na ekranie czerwone krropki na całym ekranie i kom sie zacinał, ostatnio zaczął mi migac ekran i komp sie zawiesi i wyłaczył teraz jak go odpalam jest czarny ekran ale słycha windowsa jak sie odpala i jak ikonki sie włączaja i mam pytanie co to moze byc? da sie odzyskac jakos dane ?

Youki
komentarz
komentarz

Podłącz pod HDMI/VGA inny monitor, TV i zobacz czy jest obraz.

Godzinę temu, Grandzik napisał:

da sie odzyskac jakos dane ?

Jeśli dysk jest sprawny to wystarczy przełożyć dysk do innego laptopa, PC, urządzenia.

Grandzik
komentarz
komentarz

podłączyć nie moge bo pokazuje brak sygnału tak samo było gdy lapek jeszcze chdził nie mam mozliwosci przełozenia do innego bo nie znam sie na tym komplentie

Youki
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Grandzik napisał:

nie mam mozliwosci przełozenia do innego bo nie znam sie na tym komplentie

To nie masz czy się nie znasz? To różnica, bo możesz mieć kolegę, który ma PC, laptopa a podłączenie to banalna sprawa, pełno poradników na internecie. :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.