x-kom hosting

Instalacja Win 7 z płyty

Diki01
utworzono
utworzono

Witam wszystkich

 

Mam laptopa, na którym był poprzednio win 7 (oryginalny wgrany od początku). Niestety laptop poszedł do naprawy i pan wgrał mi win 10. Chciałabym wrócić do starego, dobrego win 7 (mam go na dwóch płytach przegranego). I teraz moje pyt. jak to zrobić? Pomoże ktoś? Bardzo proszę.

WUESWAWA
komentarz
komentarz

Sformatuj dysk i wgraj wszystko od początku z płyty instalacyjnej Windows 7.Nie widzę w tym żadnego problemu :).Ja też nie chce 10-tki ani nawet 8-ki :)

Jak nie będziesz wiedział jak sie formatuje dysk to wejdź na YouTube i w polu wyszukiwarki wpisz frazę "format dysku " i wyświetlą ci się filmiki i popatrz sobie.Sprawa jest bardzo prosta jak raz lub 2 to zrobisz,ale jesli tego nigdy nie robiłeś to możesz mieć troszkę trudno ale wszystko jest dla ludzi :)...Ewentualnie weź lapka pod pachę i idź do jakiegoś kumpla,który to potrafi,on to zrobi szybko i ci wytłumaczy na drugi raz,bo to na prawdę jest bardzo proste :)

amso
komentarz
komentarz

1. Wkładasz płytę

2. W bios ustawiasz bootowanie z płyty lub wybierasz bootowanie z płyty

3. Załącza się Windows i stopniowo robi wszystko sam: kasujesz i formatujesz dysk (partycje) klikasz dalej i instaluje się wszystko na sformatowanym dysku. Wszystko masz na płycie Windowsa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.