x-kom hosting

Tablet nie łapie internetu z modemu - tylko wifi

Muszka1
utworzono
utworzono

Zalogowałam się na te forum, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na problem, który mam z tabletem.

Otóż, zakupiłam tablet SAMSUNG Galaxy Tab E T560, wszystko działa sprawnie, jestem zadowolona, problemem jest to, że mój samsung łapie internet tylko z wi-fi, posiadam również modem - LTE HUAWEI E3272 niestety na nic się nie przydaje, gdyż tablet po prostu tego urządzenia nie widzi.. Próbowałam podłączyć to kabelkiem OTG USB i nic.
Czasami jest sytuacja, gdzie muszę skorzystać z internetu i akurat nie ma tam wifi i nie ma opcji, żeby połączyć się przez modem..
Jakieś rady ?
Ktoś miał podobną sytuację i ją rozwiązał ?
Jeśli tak, baardzo proszę o jakieś rady co można zrobić ?

 

Pomóżcie proszę...

Youki
komentarz
komentarz

Raczej problem na forum o stricte androidzie, ale podejrzewam, że w tym modelu po prostu nie ma takiej opcji, nie na stockowym firmware. W niektórych modelach samsung blokował działanie modemów przez USB, możliwe, że tutaj tak samo jest. 

Muszka1
komentarz
komentarz

czyli nie da się nic zrobić ? zostaje tylko wifi ??

Youki
komentarz
komentarz

Jaki masz telefon?

Może pod telefon Ci podejdzie i wtedy przez tethering udostępnianie.

Muszka1
komentarz
komentarz

Xiaomi redmi note 2

Youki
komentarz
komentarz

Ponoć OTG obsługuję, ale czy modem nie wiem. Próbowałaś podłączyć?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.