x-kom hosting

Ugrade stacji Dell Precision T7400

WUESWAWA
utworzono
utworzono

Chcę zamontować wymienną kieszeń na hdd SATA ,ale nie potrafię otworzyć lewej strony obudowy stacji ( tej,która nie ma oryginalnego zamknięcia ).Jak to się robi,aby ja zdjąć i dostać się do śrubek,którymi można przykręcić kieszeń? Następne pytanie,to czy można w ogóle takie coś zrobić w tej stacji,bo wydaje mi się,że są tam ciut za ciasne wnęki 3,5" ( poradziłem sobie ze zdjęciem czarnej plastikowej maskownicy zakrywającej zatoki 3,5 " ) ,choć oryginalnie jest tam już zamontowany napęd optyczny.Zależy mi abym mógł wyjmować twarde dyski,z zainstalowanymi na nich konfiguracjami różnego typu programów,które chciałbym akurat np w danej chwili używać np.1 dysk z programami do 3dsmax,2 dysk z programami do  Photoshop,3 dysk z programami do After Effects. Nie chcę aby te programy działały na 1 dysku.Czy ktoś potrafi mi pomóc w tej kwestii?

amso
komentarz
komentarz

Chodzi Ci o zdjęcie fornt panelu? Wpierw otwórz obudowę przy niej masz niebieską dźwignię, wtedy zdejmujesz front panel. Śrubki masz pod plastikiem. Dell zawsze je tam montuje. T7400 to stacja spora można dużo zmieścić i zrobić. :)

WUESWAWA
komentarz
komentarz

Czrny front panel potrafię zdjąć,ale nie mogę wyjąć pionowego lewgo boku obudowy.Prawy bok otwiera się,otsuwając taki zatrzask u góry obudowy.A prawa blacha nie jest ani przykręcona ani nie ma tam żadnego zatrzasku.Aby włożyć wymienną kieszeń na dyski hdd muszę otworzyć lewy bok obudowy bo inaczej nie odkręcę śrubek mocujący blaszane zaślepki w kieszeniach 3,5 ".Ciężko to wytłumaczyć,jak ktoś nie rozkręcał tej obudowy.Montowałeś w frontowym panelu tej stacji jakieś typowe kieszenie na dyski Hdd?Nie potrafię sobie z tym poradzić od strony technicznej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.