x-kom hosting

Błąd 0xc000007b, komputer czysy po formacie bez możliwości aktualizacji

UzytkownikTegoForum
utworzono
utworzono

Witam!
Mam następujący problem - chcąc włączyć program TeamSpeak 3, wyskakuje mi tytułowy błąd. Domyślam się, że to wina braku aktualizacji czy czegoś podobnego. Niestety jest jednak ciężki problem w związku z tym - mam przypaloną kartę graficzną i komputer działa tylko na czysto po formacie - zainstalowanie sterów do grafiki czy jakiejś tam aktualizacji systemowej (nie pamiętam której, wiem tylko tyle, że w pewnym momencie po już którejś aktualizacji, komputer się wysypał) powoduje po prostu wyskoczenie bluescreena, przez co muszę przywracać system. Z góry dodam, że programów typu nawet DirectX nie mam, ponieważ staram się jak najmniej instalować oprogramowania. Da się rozwiązać jakoś ten problem? Bo jeśli nie, to teoretycznie mam jeszcze jakąś starusieńką kartę graficzną na wymianę, ale prawdę powiedziawszy, nawet nie wiem, co to jest za karta.

  • 2 tygodnie później...

Szymin
komentarz
komentarz (edytowane)

To błąd braku plików dll, często to miałem. Musi być Directx, to podstawowe oprogramowanie każdy komp ogarnie. Możliwe że po instalacji będziesz miał ten sam błąd wtedy wpisujesz ten ciąg cyfr w google i pobierasz plik dll, potem wrzucasz go do plików windowsa bodajże system32 nie pamiętam i powinno działać. Wgle nie napisałeś kiedy bluescreen się pojawia.

Edytowane przez Szymin
UzytkownikTegoForum
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 8.05.2017 o 15:39, Szymin napisał:

Wgle nie napisałeś kiedy bluescreen się pojawia.

Przy uruchamianiu systemu. Co do DirectX-a, ściągam go teraz i dam znać czy cokolwiek to zdziałało.

 

 

 

Problem się rozwiązał w dosyć przewrotny sposób... Mianowicie ściągnąłem wersje 32bitową i ta zadziałała (chociaż mam 64bit). A DirectX nie wiem czy pomógł, bo po instalacji tegoż błąd dalej wyskakiwał.

Edytowane przez UzytkownikTegoForum
Szymin
komentarz
komentarz

Myślę że ściągnięcie tego pojedynczego pliku 0xc000007b.dll naprawiło by problem, ale jeżeli już się rozwiązało to git.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.