x-kom hosting

Problem z routerem huawei - rozłączanie sieci

M4rcel123
utworzono
utworzono

Router: Huawei B593

Model: B593s-12

 

Cześć,

mam problem z którym borykam się od bardzo dawna aczkolwiek ostatnio ten router to się wściekł, rozłącza się co chwile, nowe urządzenie sie podlaczy i wywala internet.

Internet jakby jest ale jest z żółtym trójkątem czyli brak dostępu - mają to wszyscy. Trzeba znów isc do niego i go zresetowac wtedy sie uspokaja na jakis czas, po chwili ktos odpali nowe urządzenie i jest to samo(ale ile można chodzic do niego, juz dochodziło do tego że każdy domownik po 2-3 razy dziennie do niego chodził). Robiłem 2 globalne resety fabryczne routera nie pomogło nadal tak sie wiesza. Czytałem o tym i niby ma zmiana firmware'a pomóc ale nigdzie nie moge informacji ani linków znalezc bo są do innej wersji (22). Sugestie pomoc? Tylko firmware pomoze? Czy nawet on nie zaradzi, podobno wiekszosc ich tak ma.. (internet z T-Mobile lte jesli to robi różnice)

politolog
komentarz
komentarz
9 minut temu, M4rcel123 napisał:

ale ile można chodzic do niego, juz dochodziło do tego że każdy domownik po 2-3 razy dziennie do niego chodził). Robiłem 2 globalne resety fabryczne routera nie pomogło nadal tak sie wiesza

Sprzęt  do wymiany . 

M4rcel123
komentarz
komentarz
3 minuty temu, politolog napisał:

Sprzęt  do wymiany . 

Nic kompletnie nie da sie zrobic?

antonex
komentarz
komentarz

Sprawdzałeś dostępność aktualizacji? Podmień jeszcze zasilacz. Jeżeli to nie pomoże to pozostaje tak jak mówił kolega @politolog

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.